نمایشگاه کار

نمایشگاه کار یک رویداد جذاب است که به استخدام دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در بهترین شرکت‌ها کمک می‌کند و از طرف دیگر باعث ارتقاء برند کارفرمایی و شناخت بیشتر کارجویان از شرکت‌ها می‌شود. یکی از مهم‌ترین رویدادهای دانشکار برگزاری نمایشگاه‌های کار به صورت حضوری و آنلاین است. این روش امروزه در بسیاری از کشورها و دانشگاه‌های برتر دنیا برای جذب بهترین استعدادها استفاده می‌شود.

آمار و ارقام نمایشگاه‌های کار
6
تعداد نمایشگاه‌ها
icon
+900
تعداد کل شرکت‌ها
icon
+8200
تعداد کل جایگاه‌های شغلی
icon
+140000
تعداد کل بازدیدکنندگان
icon
+43000
تعداد کل ارسال رزومه‌ها
icon
+650
تعداد کل استخدام‌ها
icon
نمایشگاه‌های برگزار شده توسط دانشکار
نمایشگاه کار استخدام و کارآموزی
آذر 1400
آنلاین
ششمین نمایشگاه استخدام و کارآموزی دانشکار با حضور بیش از 100 شرکت در 6 سالن اختصاصی به صورت آنلاین برگزار شد. این سالن ها شامل سالن های ستارگان، آینده سازان، یزد، اصفهان، پارک فناوری پردیس و سالن گروه صنعتی زر( به عنوان اسپانسر) بود. همچنین در این نمایشگاه کار، امکان گفت‌وگوی آنلاین بین کارفرمایان و بازدیدکنندگان نمایشگاه فراهم گردید.
نمایشگاه کارآموزی و استخدام
خرداد 1400
آنلاین
پنجمین نمایشگاه کارآموزی و استخدام دانشکار با حضور بیش از 150 شرکت در 5 سالن اختصاصی به صورت آنلاین برگزار شد. این سالن‌ها شامل سالن ستارگان، آینده‌سازان، کارآموزی، استان یزد و استان اصفهان بود و برای اولین بار امکان گفت‌وگوی آنلاین بین کارفرمایان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه فراهم گردید.
نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام
خرداد 99
آنلاین
دومین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام با حضور بیش از 300 شرکت دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ از تمامی استان‌ها برگزار شد. این نمایشگاه را از نظر تعداد و گستره فرصت‌های شغلی بزرگ‌ترین نمایشگاه کار برگزار شده در کشور بوده است.
جشنواره کار ایران
اسفند 98
دانشگاه علم و صنعت ایران
دومین جشنواره کار ایران در سال 98 در دانشگاه علم و صنعت با حضور بیش از 50 شرکت معتبر برگزار شد. این نمایشگاه از نظر تعداد و تنوع آگهی‌های شغلی فرصت بسیار ویژه‌ای برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی فراهم کرد، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها، پس از یک روز برگزاری حضوری، به صورت آنلاین ادامه پیدا کرد.
نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام
خرداد 98
آنلاین
اولین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام با حضور بیش از 200 شرکت دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ از چهار استان تهران، البرز، یزد و اصفهان به صورت آنلاین برگزار گردید. هدف اصلی این نمایشگاه ارائه یکپارچه فرصت‌های کارآموزی شرکت‌های مختلف و آگهی های استخدام تازه فارغ‌التحصیلان در نظر گرفته شد که طی آن بیش از 1000 فرصت کارآموزی و استخدام از سوی شرکت ها ثبت گردید.
جشنواره کار ایران
آبان 97
دانشگاه علم و صنعت ایران
اولین نمایشگاه کار دانشکار با عنوان اولین جشنواره کار ایران در سال 97 در دانشگاه علم و صنعت و با حمایت پارک فناوری پردیس برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از 70 شرکت و استارتاپ فرصت‌های شغلی خود را به کارجویان ارائه کردند.
تعداد شرکت‌ها
+100
تعداد بازدید کنندگان
+60000
تعداد ارسال رزومه
+8000
برخی از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه‌های گذشته
همراه اول
گروه صنعتی زر
شرکت خدمات انفورماتیک
شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل
همکاران سیستم
گروه خدمات مالی کاریزما
مستربلیط
گلرنگ سیستم

فائزه تعییش

مسئول جذب و استخدام شرکت همکاران سیستم

یکی از دغدغه‌های مهم همکاران سیستم جذب نیروهای تازه فارغ التحصیلِ با پتانسیل بالا و با انگیزه برای آغاز همکاری هدفمند است، جذب این افراد در فضای رقابتی امروز، به راحتی امکان‌پذیر نیست و دانشکار با استفاده از ارتباط گسترده خود با دانشگاه‌ها، بخشی از این مشکل را مرتفع کرده است. مزیت اصلی دانشکار برای همکاران سیستم پشتیبانی مناسب و پاسخگویی به موقع، کیفیت مناسب رزومه‌ها متناسب با دو شغل پرتکرار ما برای جذب نیروانسانی است.

همکاران سیستم

مهسا رشیدیان

مدیر منابع انسانی انتشارات خیلی سبز

ما در خیلی سبز برای جذب كارآموزان و افراد تازه فارغ التحصیل در دو سال اخير در سايت دانشكار آگهي شغلی درج کردیم كه خوشبختانه هم رزومه هاي مرتبط خوبي دريافت كرديم و هم تونستيم كه بعد از پايان دوره كارآموزي با توجه به رضايت از عملكرد اين دوستان، به صورت تمام وقت جذب داشته باشيم در كل مي تونم بگم براي جذب جوانان با انگيزه و توانمند درگاه استخدامي بسيار مفيدي هست و توصيه مي شود.

همکاران سیستم

خانم موسوی

کارشناس جذب و استخدام آسان پرداخت پرشین (آپ)

دانشکار در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه فوق العاده خوب عمل کرده است و جزو عالی ترین هاست. آسان پرداخت در بسیاری از جایگاه‌های شغلی خود به دنبال جذب افراد باهوش و فارغ التحصیلان دانشگاه های خوب و حتی دانشجویان است که با حضور در آسان پرداخت ترند شده و آموزش ببینند و برای آینده نیروهای بسیار مفیدی برای ما در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات، برنامه‌نویسی و مارکتینگ باشند. این مدل می تواند به انگیزه پیدا کردن پتانسیل‌های داخلی و جلوگیری از خروج استعدادها از کشور کمک کند. علاوه بر این تیم پشتیبانی دانشکار عملکرد بسیاری خوبی در ارتباط با کارشناسان آپ داشته است.

آپ

محمد صادق سید خاموشی

کارشناس منابع انسانی شرکت موج فناوری هوشمند

همانطور که در نمایشگاه‌های عمومی بسیاری از شرکت‌ها به دنبال کسب برندینگ و فروش محصولات خود هستند، نمایشگاه‌های کار فرصت ارتقا برند کارفرمایی و جذب نیروهای بهتر به شرکت‌ها می‌دهد. موج فناوری هوشمند در یکی از دوره‌های نمایشگاه‌های کار دانشکار و همچنین کمپین‌های ویژه دانشکار برای فرصت‌های شغلی خود، شرکت کرده است. دانشکار در معرفی رزومه‌های کارجویان به خصوص در حوزه فنی مهندسی کمک خوبی به ما کرد و ما توانستیم با افرادی توانمند و مستعد در این زمینه آشنا شویم.

موج فناوری هوشمند

فاطمه کرمی

مدیرعامل شرکت پردازشگران پویش پیشه ماد

از خدمات دانشکار در حوزه معرفی نیروانسانی مستعد و توانمند بسیار متشکریم. دو نفر تاکنون از دانشکار در پویاد استخدام شده‌اند این افراد از نظر تخصصی در حوزه شغلی‌شان بسیار توانمند بود و دارای ارتباطات خوبی در محیط کار با همکاران هستند. وجود تست‌های شخصیت شناسی در کنار رزومه فنی برای شناخت کارجوها به ما برای ارزیابی کارجویان کمک خوبی کرده است.

پویش پیشه ماد

مزایای نمایشگاه‌های کار برای کارفرمایان

  • افزایش بهره وری در فرایند جذب و استخدام؛
  • ارتقا برند کارفرمایی؛
  • انتشار گسترده آگهی‌های شغلی در بین دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار؛
  • جذب استعدادهای باانگیزه، جوان و خلاق با روشی ارزان و به صرفه؛
مزایای نمایشگاه‌های کار برای کارفرمایان
لوگو ساماندهی دانشکار-SAMANDEHIلوگو نماد اعتماد دانشکار-ENAMAD

دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی

دانشکار توسط سرورهای اختصاصی ایران سرور پشتیبانی می‌شود.

© ۱۴۰۱ تمام حقوق و محتویات این سایت متعلق به شرکت میزان بنیاندانشکاراست.