شرکت تاکنون در نمایشگاه‌های کار دانشکار حاضر بوده‌اند.

  • افزایش بهره وری در فرایند جذب و استخدام؛
  • ارتقا برند کارفرمایی؛
  • انتشار گسترده آگهی‌های شغلی در بین دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار؛
  • جذب استعدادهای باانگیزه، جوان و خلاق با روشی ارزان و به صرفه؛
نمایشگاه‌های برگزار شده توسط دانشکار
آمار و ارقام نمایشگاه‌های کار
5
تعداد نمایشگاه‌ها
icon
+800
تعداد کل شرکت‌ها
icon
+5500
تعداد کل جایگاه‌های شغلی
icon
+80000
تعداد کل بازدیدکنندگان
icon
+35000
تعداد کل ارسال رزومه‌ها
icon
+500
تعداد کل استخدام‌ها
icon
برخی از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه‌های گذشته
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

فائزه تعییش

مسئول جذب و استخدام شرکت همکاران سیستم

یکی از دغدغه‌های مهم همکاران سیستم جذب نیروهای تازه فارغ التحصیلِ با پتانسیل بالا و با انگیزه برای آغاز همکاری هدفمند است، جذب این افراد در فضای رقابتی امروز، به راحتی امکان‌پذیر نیست و دانشکار با استفاده از ارتباط گسترده خود با دانشگاه‌ها، بخشی از این مشکل را مرتفع کرده است. مزیت اصلی دانشکار برای همکاران سیستم پشتیبانی مناسب و پاسخگویی به موقع، کیفیت مناسب رزومه‌ها متناسب با دو شغل پرتکرار ما برای جذب نیروانسانی است.

همکاران سیستم

مهسا رشیدیان

مدیر منابع انسانی انتشارات خیلی سبز

ما در خیلی سبز برای جذب كارآموزان و افراد تازه فارغ التحصیل در دو سال اخير در سايت دانشكار آگهي شغلی درج کردیم كه خوشبختانه هم رزومه هاي مرتبط خوبي دريافت كرديم و هم تونستيم كه بعد از پايان دوره كارآموزي با توجه به رضايت از عملكرد اين دوستان، به صورت تمام وقت جذب داشته باشيم در كل مي تونم بگم براي جذب جوانان با انگيزه و توانمند درگاه استخدامي بسيار مفيدي هست و توصيه مي شود.

همکاران سیستم

خانم موسوی

کارشناس جذب و استخدام آسان پرداخت پرشین (آپ)

دانشکار در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه فوق العاده خوب عمل کرده است و جزو عالی ترین هاست. آسان پرداخت در بسیاری از جایگاه‌های شغلی خود به دنبال جذب افراد باهوش و فارغ التحصیلان دانشگاه های خوب و حتی دانشجویان است که با حضور در آسان پرداخت ترند شده و آموزش ببینند و برای آینده نیروهای بسیار مفیدی برای ما در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات، برنامه‌نویسی و مارکتینگ باشند. این مدل می تواند به انگیزه پیدا کردن پتانسیل‌های داخلی و جلوگیری از خروج استعدادها از کشور کمک کند. علاوه بر این تیم پشتیبانی دانشکار عملکرد بسیاری خوبی در ارتباط با کارشناسان آپ داشته است.

آپ

محمد صادق سید خاموشی

کارشناس منابع انسانی شرکت موج فناوری هوشمند

همانطور که در نمایشگاه‌های عمومی بسیاری از شرکت‌ها به دنبال کسب برندینگ و فروش محصولات خود هستند، نمایشگاه‌های کار فرصت ارتقا برند کارفرمایی و جذب نیروهای بهتر به شرکت‌ها می‌دهد. موج فناوری هوشمند در یکی از دوره‌های نمایشگاه‌های کار دانشکار و همچنین کمپین‌های ویژه دانشکار برای فرصت‌های شغلی خود، شرکت کرده است. دانشکار در معرفی رزومه‌های کارجویان به خصوص در حوزه فنی مهندسی کمک خوبی به ما کرد و ما توانستیم با افرادی توانمند و مستعد در این زمینه آشنا شویم.

موج فناوری هوشمند

فاطمه کرمی

مدیرعامل شرکت پردازشگران پویش پیشه ماد

از خدمات دانشکار در حوزه معرفی نیروانسانی مستعد و توانمند بسیار متشکریم. دو نفر تاکنون از دانشکار در پویاد استخدام شده‌اند این افراد از نظر تخصصی در حوزه شغلی‌شان بسیار توانمند بود و دارای ارتباطات خوبی در محیط کار با همکاران هستند. وجود تست‌های شخصیت شناسی در کنار رزومه فنی برای شناخت کارجوها به ما برای ارزیابی کارجویان کمک خوبی کرده است.

پویش پیشه ماد
لوگو ساماندهی دانشکار-SAMANDEHIلوگو نماد اعتماد دانشکار-ENAMAD

دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی

© 1400 تمام حقوق و محتویات این سایت متعلق به شرکت میزان بنیاندانشکارمی‌باشد.