قوانین و مقررات

دانشکار بستری برای ارتباط میان سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات با کارجویانی همچون دانشجویان و فارغ‌التحصیلان است و خدمات خود را در همین راستا ارائه می‌کند. استفاده از خدمات به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران (کارجویان و کارفرمایان) تلقی می‌شود.

لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید:

 1. تعاریف
  • کارفرما: هر شرکت یا سازمانی که در سایت دانشکار ثبت‌نام کرده و قصد استفاده از این پلتفرم برای جذب نیرو یا انجام تست‌های شخصیت شناسی از کارکنان خود یا متقاضایان شغلی را داشته باشد.
  • کارجو: هر فردی که برای ایجاد رزومه، استفاده از تست‌های شخصیت شناسی، مطالب و دور‌ه‌های آموزشی و سایر خدمات ارائه شده در دانشکار حساب کاربری شخصی ایجاد کرده باشد.

 2. قوانین عمومی:
  • کلیه اصول و رویه‏‌های دانشکار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. دانشکار حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده فورا اعمال می‌گردند. استفاده کاربران بعد از تاریخ اعلام تغییرات (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش تمامی قوانین است.

 3. دانشکار در قبال موارد زیر مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت:
  • صحت اطلاعات مندرج در رزومه کارجو
  • تعهد شرکت نسبت به توافقات خود با کارجو
  • حضور کارجو در زمان تعیین شده برای مصاحبه حضوری

 4. شرایط همکاری دانشکار با کارجویان:
  • شرکت‌هایی که بدنبال استخدام هستند در صورت مشاهده مواردی از قبیل عدم صحت اطلاعات رزومه‌ی کارجو، عدم حضور در جلسه مصاحبه تنظیم شده و... می‌توانند رزومه مذکور را گزارش نمایند. در صورت اعلام گزارش به وسیله شرکت، کارجو می‌تواند مراتب اعتراض خود را اعلام دارد تا این مورد امتیاز منفی برای وی محسوب نگردد.
  • چنانچه شخصی با اطلاعات فرد دیگری ثبت‌نام کرده و اقدام به ایجاد رزومه کرده باشد، دانشکار مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت و تنها در صورت دریافت اسکن کارت ملی و احراز هویت فرد اقدام به حذف رزومه خواهد کرد.
  • دانشکار مسئولیتی در قبال بررسی، رد یا تایید رزومه کارجو از سمت شرکت ندارد اما تمام تلاش خود را با انجام بهبودهای لازم برای افزایش بررسی رزومه‌ها و تعیین وضعیت آن‌ها دارد. همینطور چنانچه کارجو با شرکت برای همکاری به توافق برسند دانشکار مسئولیتی در قبال پایبندی کارفرما به تعهداتش نخواهد داشت و کارجو می‌بایست در جلسه مصاحبه تمامی ضوابط را در نظر بگیرد. البته کارجویان در صورت نیاز می‌توانند با مشاوران دانشکار در این زمینه مشورت کنند.

 5. شرایط همکاری دانشکار با شرکت‌ها:
  • به دلیل محرمانگی اطلاعات تماس کارجویان، ارسال رزومه و نمایش اطلاعات برای کارفرمایان با درخواست خود کارجویان انجام می‌شود.
  • دانشکار با دریافت اطلاعات شرکت‌ها اعم از لوگو، آدرس سایت، آدرس شرکت، شماره تلفن ثابت و شناسه ملی، اعتبار سازمان‌ها را بررسی می‌کند و تمامی آگهی‌ها قبل از انتشار مورد بررسی قرار می‌گیرند.
  • چنانچه کارشناس شرکت با مجموعه مربوطه قطع همکاری داشته باشد مسئولیت دسترسی وی به حساب کاربری متوجه دانشکار نبوده و شرکت‌ها می‌توانند با ارائه درخواست کتبی خود از طریق ایمیل دسترسی‌های وی را محدود و با کاربر جدید جایگزین کنند.

دانشکار را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

لوگو ساماندهی دانشکار-SAMANDEHI
لوگو نماد اعتماد دانشکار-ENAMAD
دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی
دانشکار توسط سرویس‌های ابری هم‌روش پشتیبانی می‌شود.
© ۱۴۰۳ تمام حقوق و محتویات این سایت متعلق به شرکت میزان بنیان
دانشکار
می‌باشد.