برون‌سپاری استخدام

برون‌سپاری تضمینی جذب و استخدام برای جذب بهترین ها

کاهش زمان و هزینه
تضمین شرایط احراز
پرداخت به شرط استخدام

نیروی ماهر را بی دردسر جذب کنید

برون‌سپاری استخدام یکی از راهکارهای نوین و موثر در مدیریت منابع انسانی است که به سازمان‌ها و شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا فرآیندهای جذب و انتخاب نیروی انسانی خود را به متخصصان حرفه‌ای و خارج از سازمان واگذار کنند. این روش، با بهره‌گیری از تخصص و تجربه تیم‌های حرفه‌ای استخدام، به کاهش هزینه‌ها، افزایش کیفیت جذب نیرو و بهبود کارایی سازمانی منجر می‌شود. سرویس برون‌سپاری استخدام دانشکار با معرفی شایسته‌ترین کارجویان، جذب سرمایه انسانی مورد نیاز شما را تضمین می‌کند. با بهره‌گیری از این سرویس، شما می‌توانید تمامی یا بخشی از فرآیند استخدام خود را به تیم تخصصی ما واگذار کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهینه‌ترین هزینه‌ها، جذب مستعدترین افراد را تجربه کنید. تیم حرفه‌ای دانشکار، با دقت و تجربه، شما را در دستیابی به بهترین نیروهای انسانی یاری می‌کند.
0

+

همکاری موفق
0

+

مصاحبه و ارزیابی
0

+

نفر استخدام

مهم‌ترین مزایای سرویس برون‌سپاری استخدام دانشکار

تضمین استخدام بهترین‌ها
کاهش زمان استخدام
توجه به اهمیت برند کارفرمایی
کاهش هزینه‌های استخدامی

برخی از شرکت‌‌هایی که به مااعتماد کرده‌اند!

شرکت‌هایی که در پروژه‌های استخدام خود، از سرویس برون‌سپاری استخدام دانشکار استفاده می‌کنند.

نظرات کارفرمایان

قدردان اعتماد شما هستیم

استفاده از خدمات شرکت دانشکار باعث چابکی فرایند جذب نیروی انسانی و کاهش هزینه های نامشهود واحد سرمایه انسانی شد و همچنین از اطلاعات تکمیلی نتایج آزمونهای روانشناختی و نظر مصاحبه کنندگان دانشکار بهره برداری مثبتی انجام شد و معاونین و مدیران هم با مطالعه فایل‌های کامل، اعتماد خوبی به این شیوه گزینش کارورز، حاصل کردند.باتشکر
مدیر سرمایه انسانی شرکت شاپرک
رامین اشرفی
رامین اشرفی
فائزه تعییش
خانم موسوی

فرایند استخدام تضمینی نیروی کار شما

اقدامات اولیه

دریافت رزومه و ارزیابی

معرفی به شرکت

هزینه و درخواست همکاری

هزینه سرویس برون‌سپاری استخدام با توجه به جزئیات هر موقعیت شغلی و میزان پیچیدگی آن متفاوت خواهد بود. با این حال محدوده قیمتی برابر نصف حقوق تا یک حقوق پرداختی فردی است که قصد استخدام او را دارید. برای اطلاع دقیق از هزینه،درخواست همکاری ثبت کنید.

,

سوالات متداول

faq

درباره برون سپاری استخدام بیشتر بدانید

برون سپاری استخدام چیست؟

برون‌سپاری استخدام فرآیندی است که در آن سازمان‌ها و شرکت‌ها وظایف مرتبط با جذب و انتخاب نیروی انسانی را به شرکت‌ها یا تیم‌های متخصص خارجی واگذار می‌کنند. این رویکرد به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با تمرکز بر فعالیت‌های اصلی خود، از زمان و منابع خود بهینه‌تر استفاده کنند. شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات برون‌سپاری استخدام، با داشتن تخصص و تجربه در زمینه‌های مختلف منابع انسانی، از جمله تدوین آگهی‌های شغلی، فیلتر رزومه‌ها، انجام مصاحبه‌های اولیه و ارزیابی‌های تخصصی، می‌توانند فرآیند جذب نیرو را به صورت حرفه‌ای و کارآمد انجام دهند. برون‌سپاری استخدام به ویژه برای سازمان‌هایی که نیاز به جذب سریع و باکیفیت نیروی انسانی دارند و یا قصد کاهش هزینه‌های مرتبط با فرآیند استخدام را دارند، یک راهکار موثر و مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شود.
مشاهده بیشتر
درباره برون سپاری استخدام بیشتر بدانید

دانشکار را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

لوگو ساماندهی دانشکار-SAMANDEHI
لوگو نماد اعتماد دانشکار-ENAMAD
دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی
دانشکار توسط سرویس‌های ابری هم‌روش پشتیبانی می‌شود.
© ۱۴۰۳ تمام حقوق و محتویات این سایت متعلق به شرکت میزان بنیان
دانشکار
می‌باشد.