برای آینده سازمان خود سرمایه گذاری کنید

به دنبال نیروی با استعداد هستم

برای حمایت از کسب و کارهای ایرانی به مدت یک ماه (۱۰ آذر) همه آگهی‌های شغلی رایگان ثبت می‌شود.

 • شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل
 • گروه صنعتی و پژوهشی زر
 • شرکت راهبر فرایند آریا
 • پارس پک
 • گروه خدمات مالی کاریزما
 • خدمات انفورماتیک
 • سایه سمن
 • افزار پرداز رمیس
 • گلرنگ سیستم
 • تجهیز ارگ پارسیان (تاپکو)
 • توسعه سامانه های نرم‌افزاری نگین(توسن)
 • شرکت صنایع ماشین های اداری ایران (مادیران)
 • همکاران سیستم
 • همراه اول
 • گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل
 • تجارت الکترونیک پارسیان

مزیت‌های دانشکار

جذب دانشجویان برای کارآموزی و کار پاره‌وقت

جذب تازه فارغ‌التحصیلان از مدل کارآموزی منجر‌به‌استخدام

استخدام نیروی انسانی مستعد و جوان

جذب هم‌تیمی برای استارتاپ‌ها

آگهی‌های دانـشکار در کجا منتشر می‌شوند؟

انتشار آگهی
در سایت دانشکار به مدت 1 ماه (امکان انتشار مجدد و ویژه سازی آگهی برای افزایش بازدهی)
ایمیل آگهی
به تمامی کارجویان مرتبط با حوزه شغلی
ارسال آگهی
در شبکه‌های اجتماعی دانشکار و 15 دانشگاه برتر کشور با بیش از 120 هزار عضو فعال

کارمندان و کارجویانی که می‌خواهید استخدام کنید را بهتر بشناسید.

شناخت ویژگی‌های شخصیتی کارمندان اهمیت بالایی در روابط شغلی دارد و می‌تواند کاملا بر روی عملکرد آن‌ها در محیط کاری موثر باشد. شناخت این ویژگی‌ها به مدیران این فرصت را می‌دهد تا کارکنان فعلیِ خود را با روش بهتر و دقیق‌تری مدیریت کنند و در استخدام افراد جدید موفق‌تر باشند. دانشکار در این زمینه 6 تست معتبر شخصیتی در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد.

نمایشگاه‌های کار

یکی از مهم‌ترین رویدادهای دانشکار برگزاری نمایشگاه‌های کار به صورت حضوری و آنلاین است. بسیاری از سازمان‌ها با حضور در نمایشگاه کار علاوه بر ارتقای برند کارفرمایی می‌توانند با ثبت فرصت‌های شغلی خود، به رزومه کارجویانی که از نمایشگاه بازدید می‌کنند دسترسی پیدا کنند. این روش امروزه در بسیاری از کشورها و دانشگاه‌های برتر دنیا برای جذب بهترین استعدادها استفاده می‌شود.

سخن کارفرمایان

فائزه تعییش

مسئول جذب و استخدام شرکت همکاران سیستم

یکی از دغدغه‌های مهم همکاران سیستم جذب نیروهای تازه فارغ التحصیلِ با پتانسیل بالا و با انگیزه برای آغاز همکاری هدفمند است، جذب این افراد در فضای رقابتی امروز، به راحتی امکان‌پذیر نیست و دانشکار با استفاده از ارتباط گسترده خود با دانشگاه‌ها، بخشی از این مشکل را مرتفع کرده است. مزیت اصلی دانشکار برای همکاران سیستم پشتیبانی مناسب و پاسخگویی به موقع، کیفیت مناسب رزومه‌ها متناسب با دو شغل پرتکرار ما برای جذب نیروانسانی است.

همکاران سیستم

مهسا رشیدیان

مدیر منابع انسانی انتشارات خیلی سبز

ما در خیلی سبز برای جذب كارآموزان و افراد تازه فارغ التحصیل در دو سال اخير در سايت دانشكار آگهي شغلی درج کردیم كه خوشبختانه هم رزومه هاي مرتبط خوبي دريافت كرديم و هم تونستيم كه بعد از پايان دوره كارآموزي با توجه به رضايت از عملكرد اين دوستان، به صورت تمام وقت جذب داشته باشيم در كل مي تونم بگم براي جذب جوانان با انگيزه و توانمند درگاه استخدامي بسيار مفيدي هست و توصيه مي شود.

همکاران سیستم

خانم موسوی

کارشناس جذب و استخدام آسان پرداخت پرشین (آپ)

دانشکار در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه فوق العاده خوب عمل کرده است و جزو عالی ترین هاست. آسان پرداخت در بسیاری از جایگاه‌های شغلی خود به دنبال جذب افراد باهوش و فارغ التحصیلان دانشگاه های خوب و حتی دانشجویان است که با حضور در آسان پرداخت ترند شده و آموزش ببینند و برای آینده نیروهای بسیار مفیدی برای ما در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات، برنامه‌نویسی و مارکتینگ باشند. این مدل می تواند به انگیزه پیدا کردن پتانسیل‌های داخلی و جلوگیری از خروج استعدادها از کشور کمک کند. علاوه بر این تیم پشتیبانی دانشکار عملکرد بسیاری خوبی در ارتباط با کارشناسان آپ داشته است.

آپ

محمد صادق سید خاموشی

کارشناس منابع انسانی شرکت موج فناوری هوشمند

همانطور که در نمایشگاه‌های عمومی بسیاری از شرکت‌ها به دنبال کسب برندینگ و فروش محصولات خود هستند، نمایشگاه‌های کار فرصت ارتقا برند کارفرمایی و جذب نیروهای بهتر به شرکت‌ها می‌دهد. موج فناوری هوشمند در یکی از دوره‌های نمایشگاه‌های کار دانشکار و همچنین کمپین‌های ویژه دانشکار برای فرصت‌های شغلی خود، شرکت کرده است. دانشکار در معرفی رزومه‌های کارجویان به خصوص در حوزه فنی مهندسی کمک خوبی به ما کرد و ما توانستیم با افرادی توانمند و مستعد در این زمینه آشنا شویم.

موج فناوری هوشمند

فاطمه کرمی

مدیرعامل شرکت پردازشگران پویش پیشه ماد

از خدمات دانشکار در حوزه معرفی نیروانسانی مستعد و توانمند بسیار متشکریم. دو نفر تاکنون از دانشکار در پویاد استخدام شده‌اند این افراد از نظر تخصصی در حوزه شغلی‌شان بسیار توانمند بود و دارای ارتباطات خوبی در محیط کار با همکاران هستند. وجود تست‌های شخصیت شناسی در کنار رزومه فنی برای شناخت کارجوها به ما برای ارزیابی کارجویان کمک خوبی کرده است.

پویش پیشه ماد

با دانشکار، رهبران آینده سازمان خود را بسازید.

با بسته های متنوع دانشکار، استخدام موفق تری داشته باشید.

لوگو ساماندهی دانشکار-SAMANDEHI
لوگو نماد اعتماد دانشکار-ENAMAD

دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی

دانشکار توسط سرورهای اختصاصی هم‌روش پشتیبانی می‌شود.

© ۱۴۰۱ تمام حقوق و محتویات این سایت متعلق به شرکت میزان بنیان
دانشکار
است.