آزمون نئو

تست شخصیت‌شناسی پنج عاملی (NEO_PI-R) از جامع‌ترین آزمون‌های شخصیت‌شناسی است که در ارتقاء رشد حرفه‌ای افراد موثر است.
نئو آزمون هوش یا توانایی نیست، و به منظور تشخیص مشکلات بهداشت روانی یا سازگاری شما تهیه نشده است.
این آزمون به افرادی که دغدغه خودآگاهی در سطحی جامع و با جزئیات کامل را دارند توصیه می‌شود.

تعداد سوال: 240
زمان پیشنهادی: 60 دقیقه
قیمت: 15,000 تومان

آزمون MBTI

تست شخصیت‌شناسی MBTI از شناخته‌شده‌‌ترین تست‌های شخصیت‌شناسی است.
این آزمون نوع برقراری ارتباط با دیگران، ترجیهات شما در محل کار و تمایلات شما در گذراندن اوقات فراعت را نشان می‌دهد. تست شخصیت‌شناسی MBTI شامل چهار مقیاس دو قطبی است که به هر قطب یک ترجیح شخصیتی گفته می‌شود و سبک شما را در تعاملات اجتماعی، جمع‌آوری اطلاعات، ارزیابی و تصمیم‌گیری، هدایت و برخورد با جهان خارج نشان می‌دهد.

تعداد سوال: 87
زمان پیشنهادی: 25 دقیقه
رایگان

آزمون EQ

هوش هیجانی یا همان EQ نوع دیگری از باهوش بودن است که به درک احساسات خود و دیگران برای تصمیم‌گیری مناسب در زندگی اشاره دارد.
آگاهی از وضعیت هوش هیجانی آن‌چنان اهمیت دارد که توسعه آن می‌تواند تفاوت شکست و یا موفقیت در زندگی شخصی و شغلی شما را مشخص کند.
تست هوش هیجانی بار آن که از آن با عنوان‌هایی مانند تست EQ، تست هوش عاطفی، تست هوش اجتماعی و تست هوش احساسی نیز یاد می‌شود، به بررسی پانزده عامل هوش هیجانی یعنی استقلال، خودابرازی، عزت نفس، خودشکوفایی، خودآگاهی هیجانی، روابط بین فردی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی، همدلی، قدرت حل مسئله، انعطاف پذیری، واقع‌گرایی، تحمل فشار روانی، کنترل تکانش، شادمانی و خوشبینی می‌پردازد.
بعد از تکمیل تست هوش هیجانی بار آن، تفسیری در اختیار شما قرار می‌گیرد که به شما خواهد گفت، کدام یک از مولفه‌های هوش هیجانی جزء نقاط قوت شما محسوب می‌شوند و کدام مولفه‌ها نقطه ضعف شما هستند که می‌توانید بر روی آن‌ها کار کرده و آن‌ها را بهبود بخشید.

تعداد سوال: 90
زمان پیشنهادی: 25 دقیقه
قیمت: 12,000 تومان

آزمون IQ

آزمون IQ (Raven) از شناخته شده‌ترین تست‌های سنجش نمره بهره‌هوشی است که از آن با عنوان تست هوش تصویری نیز یاد می شود.
این تست افراد به به هفت طبقه
1. نابغه 2. بسیار ممتاز 3. ممتاز 4. متوسط 5. کودن 6. عقب مانده مرزی 7. عقب مانده
تقسیم‌بندی می‌کند .

تعداد سوال: 60
زمان: 45 دقیقه
رایگان

آزمون هالند

انتخاب شغل و رشته برای این‌که موفقیت‌آمیز باشد باید بر اساس پارامترهایی چون علائق و تمایلات شخصی، ارزش‌ها، ویژگی‌های شخصیتی، توانمندی و دانش تخصصی و موارد دیگر صورت گیرد. یکی از این تمایل‌ها رغبت و علاقه هر فرد نسبت به نوع و جنس فعالیت، شغل و رشته تحصیلی اوست.
آزمون رغبت‌سنجی شغلی هالند یکی از معتبرترین آزمون‌ها برای کشف علائق و تمایلات شغلی هر فرد می‌باشد. در مدل هالند 6 تیپ شغلی وجود دارد که با استفاده از آزمون میزان تمایل هر فرد را به هر یک از تیپ‌های شغلی مشخص می‌نماید.

تعداد سوال: 90
زمان پیشنهادی: 25 دقیقه
قیمت: 10,000 تومان

آزمون DISC

تست دیسک از محبوب‌ترین تست‌های رفتارشناس است که کاربردهای زیادی در جنبه‌های مختلف توسعۀ فردی، خانوادگی، شغلی و سازمانی دارد.
مهم‌ترین مزیت تست دیسک سادگی آن است؛ اگر بخواهید یک تست را همین الان در ده دقیقه انجام بدهید و تغییرات مثبتی را بر اساس آن در رفتار خود شروع کنید باید تست دیسک رو امتحان کنید.
اگر معیار اعتبار را میزان استفاده از یک تست بدانیم، تست DISC در کنار سادگی، بسیار معتبراست و بارها اعتبار نتایج حاصل از آن از نظر آماری بررسی شده است.
ساده و کاربردی بودن نتایج حاصل از آزمون DISC باعث شده این تست در زمینه‌های متفاوتی مانند بهبود ارتباطات فردی، بهبود ارتباطات سازمانی، بهبود سبک تدریس، بهبود فروش، بهبود مدیریت و رهبری و … استفاده شود.

تعداد سوال: 24
زمان پیشنهادی: 30 دقیقه
قیمت: 13,000 تومان

دارایمجوز رسمیکاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی


کليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شرکتمیزان بنیان دانشکاراست.

تلگراماینستاگرامبلهایمیلموبایلتلفن