درباره‌ی دانشکار

تیم دانشکار متشکل از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی مهندسی مدیریتی از دانشگاه‌های تهران، علم‌و‌صنعت، امیرکبیر و شریف می‌باشد. این تیم کار خود را از 1396 در پارک فناوری پردیس آغاز کرده است. دانشکار معتقد است مشکل اصلی بیکاری در کشور با وجود ظرفیت‌های ارزشمند زیرساختی و شمار بالای نیروی انسانی جوان و آماده به کار، عدم وجود مهارت کافی در این نیروی انسانی و عدم توجه به این مسئله توسط مراکز آموزشی و کارفرمایان است.

دانشکار تمرکز خود را بر روی بحث کارآموزی و کارورزی قرار داده است، تا از این طریق کارجویان با حضور داوطلبانه در شرکت‌ها توسط خود کارفرمایان و متناسب با نیازهای روز صنعت کشور مهارت لازم را آموخته و سپس به کار گرفته شوند.

دانشکار سعی دارد زاویه نگاه کارجویان و کارفرمایان را به کارآموزی عوض کرده و با کار جدی‌تر وباانگیزه‌تر کارجویان و تعریف پروژه‌های واقعی از طرف کارفرمایان یک تعامل برد‌ برد را برای کارجو و کارفرما طی دوره کارآموزی ایجاد نماید.


دانشکار برای کارجویان

 • رزومه‌ساز

  رزومه‌ساز دانشکار یک رزومه اصولی و دارای جذابیت ظاهری برای کارجو آماده می‌کند.

 • بازدید از مراکز صنعتی و پارک‌های علم‌و‌فناوری

  دانشکار برای آشنایی بیش‌تر کارجویان از محیط‌های صنعتی و فناوری متناسب با رشته‌ی خود، بازدید‌هایی را برای آن‌ها قبل از ورود به فضای کار تدارک دیده است.

 • آزمون‌های شخصیت شناسی

  دانشکار سعی دارد با آزمون‌های شخصیتی معتبر خود، دید مناسبی از ویژگی‌های شخصیتی کارجو را در اختیار کارجو و کارفرما قرار دهد.

 • کارگاه‌های مهارت عمومی شغلی

  کارجویان با حضور در این کارگاه‌های کاربردی و از جنس تجربه، برای ورود به محیط کاری آماده‌تر می‌شوند و بازدهی بیش‌تری خواهند داشت. عنواینی مانند شخصیت‌شناسی شغلی، توسعه‌شخصی، ارائه موثر، تعامل با هم‌کاران، مصاحبه شغلی، مهارت جست‌و‌جوی پیشرفته، حل مسئله خلاقانه، چالش کارمندی یا کارآفرینی، مهارت یادگیری در فضای کار

 • معرفی شرکت برای کارآموزی، کارورزی و استخدام

  دانشکار باشگاهی از کارفرمایان صنعتی، دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها را برای معرفی به کارجویان، برای مهارت‌آموزی تخصصی به عنوان کارآموز و سپس استخدام و یا دریافت پروژه، با خود همراه کرده است.


دانشکار برای کارفرمایان

 • یافتن نیروی انسانی باانگیزه، جدی و توانمند با روشی مطمئن و ارزان

  دانشکار نیروهای موردنظر کارفرمایان را در رشته‌های مختلف، با روش ویژه و منحصربه‌فرد خود در قالب کارآموزی و کارورزی تأمین می‌کند.

 • امکان طرح مشکلات و پروژه‌های صنعتی کارفرمایان

  کارفرمایان می‌توانند مشکلات و پروژه‌های صنعتی را برای یافتن راه حل در معرض دید هزاران کارجوی متخصص و باانگیزه قرار دهند.

 • درخواست بازدید

  شرکت‌ها و بخش‌های صنعتی مختلف می‌توانند برای برندینگ و یا یافتن نیروهای موردنظر خود درخواست بازدید از مجموعه خودشان را بدهند.

دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت میزان بنیان دانشکار است.

تلگراماینستاگرامبلهایمیلموبایلتلفن