همه چیز از یک دغدغه شروع شد...

چه دغدغه‌ای؟

امروزه وقتی پای صحبت دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان می‌نشینیم، آن‌ها از نبود شغل مناسب، آینده شغلی مبهم و نا امیدی اقتصادی صحبت می‌کنند. آن‌ها می‌گویند با وجود زمان زیادی که برای تحصیل صرف کرده اند و استعدادهایی که دارند، انگار هنوز اول کارند و هیچ کسب و کاری به آن‌ها اعتماد نمی‌کند.

daneshkar
دغدغه ما از نمای دیگر

از سوی دیگر بسیاری از کسب و کارها به دنبال جذب افراد متخصص و توانمند در حوزه کاری خود هستند و اما پس از صرف زمان و هزینه زیاد به نتیجه مناسبی نمی‌رسند. آن‌ها می‌گویند یا فرد توانمند وجود ندارد یا اگر هست توقع مالی بسیار بالایی دارد.

daneshkar
راه حل دانشکاری

تیم دانشکار با هدف پاسخ‌گویی به این دغدغه‌ی دانشجویان، تازه فارغ التحصیلان و کسب و کارها، کار خود را آغاز کرده است و قصد دارد با ارائه راه‌حل‌هایی، ورود دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد را به صنایع تسهیل کند و برای یافتن نیروی انسانی مناسب همراه کسب و کارها باشد. دانشکار معتقد است که گمشده این فضا عدم شناخت کافی کارجویان از توانمندی‌ها و علائق خود و نبود مهارت کافی در آن‌هاست که کارآموزی در شرکت‌ها می‌تواند مقدمه‌ای خوبی برای حل این مشکلات باشد.

daneshkar
logo
فروردین 96
تشکیل تیم اولیه با ایده دانشکار
تیم دانشکار با یک هسته اولیه 5 نفره در سال 96 کار خود را متمرکز بر حوزه توانمندسازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و معرفی آن‌‌ها به شرکت‌ها برای کارآموزی و استخدام آغاز کرد.
logo
خرداد 96
برگزاری اولین رویداد دانشکار
اولین رویداد دانشکار با حضور 100 نفر از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های تهران برگزار شد. این افراد پس از حضور در کارگاه‌های توانمندسازی مهارت‌های مورد نیاز صنعت به شرکت‌ها برای کارآموزی معرفی شدند.
logo
خرداد 97
راه اندازی پلتفرم آنلاین دانشکار
در خردادماه سال 97، پلتفرم آنلاین دانشکار برای ثبت‌نام کارفرمایان و کارجویان و ارائه فرصت‌های شغلی مختلف آغاز به کار کرد.
logo
آبان 97
برگزاری اولین نمایشگاه کار در دانشگاه علم و صنعت
اولین نمایشگاه کار دانشکار با حمایت پارک فناوری پردیس و با حضور بیش از 70 شرکت بزرگ و استارتاپ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. مجموعا بیش از 600 فرصت شغلی در این نمایشگاه ارائه شد و بیش از 5000 نفر از کارجویان نیز از این نمایشگاه بازدید و برای شرکت‌ها رزومه خود را ارسال کردند.
logo
خرداد 98
برگزاری طرح ملی توانمندسازی صدف در 3 استان
این رویداد ملی با حمایت پارک فناوری پردیس در جهت توانمندسازی و آموزش مهارت‌های نرم مورد نیاز صنعت به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در سه استان تهران، اصفهان و یزد برگزار گردید. درمجموع بیش از 700 نفر در این طرح حضور داشتند و در برنامه‌های متنوع شامل کارگاه‌های آموزشی، بازدیدهای صنعتی، جلسات انتقال تجربه و ... شرکت کردند.
logo
شهریور 98
همکاری با دو هزارمین شرکت
در شهریور ماه سال 98 تعداد کارفرمایان دانشکار به عدد 2000 رسید.
logo
اسفند 98
ثبت‌نام پنجاه هزارمین کارجو در سایت دانشکار
در اسفندماه سال 98، تعداد کارجویان سایت دانشکار به عدد 50000 نفر رسید.
logo
آبان 99
برگزاری اولین بوت‌کمپ تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ
اولین بوت‌کمپ تخصصی دانشکار در حوزه سئو، تولیدمحتوا و دیجیتال مارکتینگ با هدف آموزش و توانمندسازی علاقه مندان و معرفی آن ها به شرکت‌ها در آبان 99 برگزار شد. پس از ثبت‌نام اولیه بیش از 1000 نفر در این بوت‌کمپ در نهایت 35 نفر در ارزیابی پذیرش شده و وارد فرایند بوت‌کمپ شدند.
logo
فروردین 1400
رونمایی از سایت جدید دانشکار
سایت جدید دانشکار با ایجاد تغییرات متنوع برای بهبود رابطه کاربری و ارائه خدمات جدید در فروردین 1400 رونمایی شد.
دانشکار یه تیم خیلی جوون و پر انرژیه و همه‌ی‌ تیم از دانشجوها و فارغ‌التحصیلای دانشگاه‌های خوب تهران هستن. دانشکار همیشه کسایی رو به تیمش اضافه میکنه که به هدف‌های دانشکار باور داشته باشن و در کنار اینکه از تیم انگیزه میگیرن به تیم هم برای پیشرفت و حرکت قوی‌تر، انگیزه بدن. ما در دانشکار همونطور که به باقی شرکت‌ها پیشنهاد میکنیم که از افراد تازه فارغ‌التحصیل و تازه کار، ولی مستعد استفاده کنن خودمون هم تمامی افراد خودمون رو از همین افراد و بعد از کارآموزی، استخدام می‌کنیم. هرکسی که در دانشکار هست تلاش میکنه که هم خودش پیشرفت کنه و هم به پیشرفت دانشکار کمک کنه.
لوگو ساماندهی دانشکار-SAMANDEHI
لوگو نماد اعتماد دانشکار-ENAMAD

دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی

دانشکار توسط سرویس‌های ابری هم‌روش پشتیبانی می‌شود.

© ۱۴۰۱ تمام حقوق و محتویات این سایت متعلق به شرکت میزان بنیان
دانشکار
است.