با آکادمی دانشکار برای ورود به شرکت‌های مورد علاقه‌‌تان آماده شوید‌!

امروزه فرصت‌های شغلی متنوعی در شرکت‌ها وجود دارد که اگر مهارت‌ تخصصی کافی داشته باشید، این شغل‌ها به راحتی برای شما قابل دست‌یابی است. در آکادمی دانشکار از طریق بوت‌کمپ‌های تخصصی‌، دوره‌ها و ویدیوهای آموزشی می‌توانید مهارت‌های موردنیاز بازارکار را کسب کرده و استخدام شوید.

0

تعداد افرادی که در آکادمی دانشکار توانمند شدند

دوره استخدامی Python/Django
آفلاین
فروردین ماه 1402
250+ ساعت آموزش و پروژه
این دوره آفلاین این فرصت رو به شما میده که تو یه مدت کوتاه، ۰ تا ۱۰۰ برنامه نویسی Python/Django با ارائه اساتید با تجربه و انجام پروژه‌های کاربردی یاد بگیرید. درپایان در صورت انجام موفق پروژه‌های پایانی برای استخدام شدن هم کمکتون می‌کنیم.

مشاهده و ثبت‌نام

دوره استخدامی برنامه‌ نویسی (ReactJS)
آفلاین
اسفند ماه 1401
170 ساعت آموزش وپشتیبانی و پروژه
این دوره آفلاین این فرصت رو به شما میده که تو یه مدت کوتاه، ۰ تا ۱۰۰ برنامه نویسی React JS با ارائه اساتید با تجربه و انجام پروژه‌های کاربردی یاد بگیرید. درپایان در صورت انجام موفق پروژه‌های پایانی برای استخدام شدن هم کمکتون می‌کنیم.

مشاهده و ثبت‌نام

بوت‌کمپ استخدامی Python/Django
آنلاین
فروردین ماه 1402
به اتمام رسیده
350+ ساعت آموزش و پروژه
این بوت کمپ استخدامی این فرصت رو به شما میده که تو یه مدت کوتاه، 0 تا 100 برنامه نویسی Python/Django با ارائه اساتید با تجربه و انجام پروژه‌های کاربردی یاد بگیرید. ما تضمین می‌کنیم اگه این آموزش‌ها رو با موفقیت پشت سر بذارید، می‌تونید توی یه شرکت معتبر با حقوق خوب استخدام بشید.

مشاهده و ثبت‌نام دوره بعدی

سومین بوت‌کمپ استخدامی برنامه‌ نویسی (ReactJS)
آنلاین
اسفند ماه 1401
به اتمام رسیده
300+ ساعت آموزش و پروژه
این بوت کمپ استخدامی این فرصت رو به شما میده که تو یه مدت کوتاه، 0 تا 100 برنامه نویسی React JS با ارائه اساتید با تجربه و انجام پروژه‌های کاربردی یاد بگیرید. ما تضمین می‌کنیم اگه این آموزش‌ها رو با موفقیت پشت سر بذارید، می‌تونید توی یه شرکت معتبر با حقوق خوب استخدام بشید.

مشاهده و ثبت‌نام دوره بعدی

پنجمین بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا
آنلاین و آفلاین
تیر 1401
به اتمام رسیده
170 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌ دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا و سئو و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.در صورتی که شما دوره را با موفقیت به پایان برسانید، ما به شما تضمین استخدام در شرکت‌های معتبر در حوزه دیجیتال مارکتینگ را می‌دهیم.

مشاهده و ثبت‌نام دوره بعدی

دومین بوت‌کمپ استخدامی آنلاین آموزش برنامه‌ نویسی ری اکت (ReactJS)
آنلاین
تیرماه 1401
به اتمام رسیده
300 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه 0 تا 100 کاربردی‌ترین آموزش‌ برنامه‌نویسی ری اکت (ReactJS) و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.در صورتی که شما دوره را با موفقیت به پایان برسانید، ما به شما تضمین استخدام در شرکت‌های معتبر در حوزه ReactJS را می‌دهیم.

مشاهده و خرید ویدیوهای دوره

دومین دوره مدیریت منابع انسانی
آنلاین
شروع از تیر 1401
به اتمام رسیده
106 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه جدیدترین و کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه مدیریت سرمایه‌های انسانی برگزار می‌شود. کارشناسان و مدیران منابع‌انسانی و تمامی علاقه‌مندان به حوزه منابع‌انسانی، می‌توانند برای ارتقا سطح دانش و جایگاه شغلی خود از این دوره استفاده کنند.

مشاهده و ثبت‌نام دوره بعدی

اولین دوره مدیریت منابع انسانی
آفلاین
دی 1400
به اتمام رسیده
74 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه جدیدترین و کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه مدیریت سرمایه‌های انسانی با رویکرد تحول دیجیتال برگزار می‌شود. کارشناسان و مدیران منابع‌انسانی و تمامی علاقه‌مندان به حوزه منابع‌انسانی، می‌توانند برای ارتقا سطح دانش و جایگاه شغلی خود از این دوره استفاده کنند.
با توجه به اتمام ظرفیت دوره آنلاین، حالا می‌توانید به صورت آفلاین در دوره شرکت کنید.

مشاهده و خرید ویدیوهای دوره

چهارمین بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا
آنلاین
آبان 1400
به اتمام رسیده
220 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال برگزار می‌شود. در صورتی که شما این دوره را با موفقیت به پایان برسانید به راحتی می‌توانید در بسیاری از شرکت‌ها استخدام شوید.

مشاهده و ثبت‌نام دوره‌های بعدی

سومین بوت‌کمپ آنلاین ReactJS
آنلاین
مردادماه 1400
به اتمام رسیده
400 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه 0 تا 100 کاربردی‌ترین آموزش‌ برنامه‌نویسی ری اکت (ReactJS) و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. در صورتی که شما این دوره را با موفقیت به پایان برسانید به راحتی می‌توانید در حوزه ReactJS استخدام شوید.

مشاهده و خرید ویدیوهای دوره

دومین بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا
آنلاین
تیرماه 1400
به اتمام رسیده
230 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. در صورتی که شما این دوره را با موفقیت به پایان برسانید به راحتی می‌توانید در بسیاری از شرکت‌ها استخدام شوید.

مشاهده و ثبت‌نام دوره‌های بعدی

بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا
آنلاین
آبان ۹۹
به اتمام رسیده
۲۰۰ ساعت
این دوره با هدف ارائه کاربردی ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. در صورتی که شما این دوره را با موفقیت به پایان برسانید به راحتی می‌توانید در بسیاری از شرکت‌ها استخدام شوید.

مشاهده و ثبت‌نام دوره‌های بعدی

طرح توانمندسازی صدف
حضوری در تهران، یزد و اصفهان
تابستان ۹۸
به اتمام رسیده
۴۰ ساعت
دومین دوره طرح توانمندسازی صدف با حمایت پارک فناوری پردیس و معاونت علمی ریاست جمهوری با هدف ارائه برخی از مهم‌ترین مهارت‌های مورد نیاز شرکت‌ها در تابستان سال 98 برگزار شد. در این طرح حدود 1000 نفر در استان‌های تهران، اصفهان و یزد حضور داشتند.

مشاهده و خرید ویدیوهای دوره

استخدام از بوت‌کمپ
اگر به عنوان یک شرکت تمایل به همکاری در برگزاری بوت‌کمپ و جذب افراد مستعد و با انگیزه هستید، با ما تماس بگیرید.
iconicon
021-76871802
لوگو ساماندهی دانشکار-SAMANDEHI
لوگو نماد اعتماد دانشکار-ENAMAD
دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی

دانشکار توسط سرویس‌های ابری هم‌روش پشتیبانی می‌شود.

© ۱۴۰۲ تمام حقوق و محتویات این سایت متعلق به شرکت میزان بنیان
دانشکار
می‌باشد.