با آکادمی دانشکار برای ورود به شرکت‌های مورد علاقه‌‌تان آماده شوید‌!

امروزه فرصت‌های شغلی متنوعی در شرکت‌ها وجود دارد که اگر مهارت‌ تخصصی کافی داشته باشید، این شغل‌ها به راحتی برای شما قابل دست‌یابی است. در آکادمی دانشکار از طریق بوت‌کمپ‌های تخصصی‌، دوره‌ها و ویدیوهای آموزشی می‌توانید مهارت‌های موردنیاز بازارکار را کسب کرده و استخدام شوید.

تعداد افرادی که در آکادمی دانشکار توانمند شدند

مراحل ثبت‌نام در بوت‌کمپ
ثبت‌نام اولیه
ارزیابی افراد ثبت‌نامی
نهایی کردن ثبت‌نام
شروع فرآیند آموزشی
معرفی برگزیدگان به شرکت‌ها
دومین بوت‌کمپ استخدامی آنلاین ReactJS
آنلاین
تیرماه 1400
300 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه 0 تا 100 کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه برنامه‌نویسی ReactJS و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.در صورتی که شما دوره را با موفقیت به پایان برسانید، ما به شما تضمین استخدام در شرکت‌های معتبر در حوزه ReactJS را می‌دهیم.

مشاهده و ثبت‌نام

دومین دوره مدیریت منابع انسانی
آنلاین
شروع از تیر 1401
106 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه جدیدترین و کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه مدیریت سرمایه‌های انسانی برگزار می‌شود. کارشناسان و مدیران منابع‌انسانی و تمامی علاقه‌مندان به حوزه منابع‌انسانی، می‌توانند برای ارتقا سطح دانش و جایگاه شغلی خود از این دوره استفاده کنند.

مشاهده و ثبت‌نام

اولین دوره مدیریت منابع انسانی
آفلاین
دی 1400
به اتمام رسیده
74 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه جدیدترین و کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه مدیریت سرمایه‌های انسانی با رویکرد تحول دیجیتال برگزار می‌شود. کارشناسان و مدیران منابع‌انسانی و تمامی علاقه‌مندان به حوزه منابع‌انسانی، می‌توانند برای ارتقا سطح دانش و جایگاه شغلی خود از این دوره استفاده کنند.
با توجه به اتمام ظرفیت دوره آنلاین، حالا می‌توانید به صورت آفلاین در دوره شرکت کنید.

مشاهده و خرید ویدیوهای دوره

چهارمین بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا
آنلاین
آبان 1400
به اتمام رسیده
220 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال برگزار می‌شود. در صورتی که شما این دوره را با موفقیت به پایان برسانید به راحتی می‌توانید در بسیاری از شرکت‌ها استخدام شوید.

مشاهده و ثبت‌نام دوره‌های بعدی

سومین بوت‌کمپ آنلاین ReactJS
آنلاین
مردادماه 1400
به اتمام رسیده
400 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه 0 تا 100 کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه برنامه‌نویسی ReactJS و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. در صورتی که شما این دوره را با موفقیت به پایان برسانید به راحتی می‌توانید در حوزه ReactJS استخدام شوید.

مشاهده و خرید ویدیوهای دوره

دومین بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا
آنلاین
تیرماه 1400
به اتمام رسیده
230 ساعت آموزش و پروژه
این دوره با هدف ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. در صورتی که شما این دوره را با موفقیت به پایان برسانید به راحتی می‌توانید در بسیاری از شرکت‌ها استخدام شوید.

مشاهده و ثبت‌نام دوره‌های بعدی

بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا
آنلاین
آبان ۹۹
به اتمام رسیده
۲۰۰ ساعت
این دوره با هدف ارائه کاربردی ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. در صورتی که شما این دوره را با موفقیت به پایان برسانید به راحتی می‌توانید در بسیاری از شرکت‌ها استخدام شوید.

مشاهده و ثبت‌نام دوره‌های بعدی

طرح توانمندسازی صدف
حضوری در تهران، یزد و اصفهان
تابستان ۹۸
به اتمام رسیده
۴۰ ساعت
دومین دوره طرح توانمندسازی صدف با حمایت پارک فناوری پردیس و معاونت علمی ریاست جمهوری با هدف ارائه برخی از مهم‌ترین مهارت‌های مورد نیاز شرکت‌ها در تابستان سال 98 برگزار شد. در این طرح حدود 1000 نفر در استان‌های تهران، اصفهان و یزد حضور داشتند.

مشاهده و خرید ویدیوهای دوره

استخدام از بوت‌کمپ
اگر به عنوان یک شرکت تمایل به همکاری در برگزاری بوت‌کمپ و جذب افراد مستعد و با انگیزه هستید، با ما تماس بگیرید.
iconicon
021-76871802
لوگو ساماندهی دانشکار-SAMANDEHIلوگو نماد اعتماد دانشکار-ENAMAD

دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی

© ۱۴۰۱ تمام حقوق و محتویات این سایت متعلق به شرکت میزان بنیاندانشکارمی‌باشد.