نمایشگاه کار آنلاین | فرصتی ویژه برای شرکت‌ها و سازمان‌ها

نمایشگاه کار، رویدادی ویژه کارجویان و کارفرمایان است که می‌تواند محلی مناسب برای بر طرف کردن نیازهای هر دو گروه باشد. استخدام سریع‌تر و آسان‌تر نیروی کار برای شرکت‌ها و فرصت‌های شغلی بیشتر و متنوع‌تر برای کارجو.
نمایشگاه کار
🕔 ۷ دقیقه
۴٫۵
(۸)

جذب و استخدام نیروهای مستعد و متخصص، یکی از بزرگترین دغدغه‌های شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و در حال توسعه است. آن‌ها به خوبی می‌دانند که سرمایه‌ی اصلی‌ شرکت‌شان نیروهای انسانی با استعداد و توانمند خواهند بود. بنابراین در هر فرصتی به دنبال جذب آن‌ها هستند. نمایشگاه کار ( چه بصورت آنلاین و چه بصورت حضوری) به عنوان یک رویداد ویژه کارجویان و کارفرمایان می‌تواند فرصتی طلایی برای گلچین از بین بهترین‌ها باشد.

مزایای نمایشگاه کار

مزایای نمایشگاه کار

نمایشگاه کار، رویدادی ویژه کارجویان و کارفرمایان است که می‌تواند محلی مناسب برای بر طرف کردن نیازهای هر دو گروه باشد.
استخدام سریع‌تر و آسان‌تر نیروی کار برای شرکت‌ها و فرصت‌های شغلی بیشتر و متنوع‌تر برای کارجو.

نمایشگاه کار مزیت‌های بسیار زیادی خصوصا برای کارفرمایان دارد. در ادامه به چند مورد آن می‌پردازیم:

  • ارتقاء برند کارفرمایی
  • تسهیل و افزایش بازدهی فرآیند جذب نیرو
  • امکان مصاحبه و برقراری ارتباط با کارجویان
  • جذب دانشجویان و دانش‌آموختگان مستعد و متخصص از دانشگاه‌های برتر

ارتقاء برند کارفرمایی

شهرت و محبوبیت یک شرکت در بازار کار نشان‌دهنده برند کارفرمایی یک شرکت است. برند کارفرمایی در واقع ارزش و جایگاهی است که از یک شرکت در میان کارمندان خود و کارجویان دیده می‌شود. حضور یک کسب‌و‌کار در نمایشگاه کار و معرفی خود میان افراد مستعد و آینده‌دار می‌تواند به خوبی برند کارفرمایی شما را در بازار کار معرفی کند.

تسهیل و افزایش بازدهی فرآیند جذب نیرو

فرآیند جذب و استخدام، بسیار طولانی و هزینه‌بر است. اولین مسئله در جذب و استخدام دسترسی به نیروهای مستعد و متخصص است که نیازمند هزینه‌های بالا و صرف زمان زیادی است. نمایشگاه کار می‌تواند دسترسی شما به افراد با استعداد را فراهم کند و با هزینه‌ای کمتر شما را در فرآیند استخدام یاری کند.

امکان مصاحبه و برقراری ارتباط با کارجویان

در نمایشگاه کار شرکت‌ها می‌توانند بصورت مستقیم با کارجویان ارتباط بگیرند و در مورد دغدغه‌ها و مهارت‌های مورد نیازشان با آن‌ها گفتگو کنند. این موضوع می‌تواند در مجموع به رشد کارجویان و در نتیجه آن کارایی بیشتر نیروهای کار در آینده کمک کند.

جذب دانشجویان و دانش‌آموختگان مستعد و متخصص از دانشگاه‌های برتر

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه همیشه از نمایشگاه‌های کار استقبال خوبی می‌کنند و آن را به عنوان بهترین فرصت برای نشان دادن توانایی‌های خود به شرکت‌ها تلقی می‌کنند. بنابراین امکان استخدام از بهترین دانشگاه‌های کشور یک مزیت ویژه نمایشگاه کار است.

نمایشگاه‌های کار برگزار شده توسط مجموعه دانشکار

پلتفرم آنلاین کارآموزی و استخدام دانشکار از سال ۹۷ تا کنون چهار نمایشگاه کار را بصورت حضوری و آنلاین برگزار کرده است. ارتباط خوب دانشکار با دانشگاه‌های برتر کشور و همچنین شرکت‌ها و کسب‌وکارها باعث موفقیت این نمایشگاه‌های کار شد. با هم نگاهی به آمار این چهار نمایشگاه خواهیم داشت.

اولین جشنواره کار ایران

اولین جشنواره کار ایران

اولین نمایشگاه کار دانشکار، با عنوان اولین جشنواره کار ایران در آبان ماه سال ۱۳۹۷ در دانشگاه علم و صنعت و با حمایت پارک فناوری پردیس برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۷۰ شرکت و استارتاپ در قالب بیش از ۶۰۰ فرصت شغلی خود را به کارجویان ارائه کردند. در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰۰ رزومه برای فرصت‌های شغلی ارسال شد.

اولین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و اسخدام

اولین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و اسخدام

اولین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ از چهار استان تهران، البرز، یزد و اصفهان در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ به صورت آنلاین برگزار شد. هدف اصلی این نمایشگاه ارائه یکپارچه فرصت‌های کارآموزی و آگهی‌های استخدام تازه فارغ‌التحصیلان شرکت‌های مختلف بود. در این نمایشگاه بیش از ۷۰۰۰ رزومه برای بیش از ۱۰۰۰ فرصت کارآموزی و استخدام ارسال شد.

دومین جشنواره کار ایران

دومین جشنواره کار ایران

دومین جشنواره کار ایران اسفند ماه سال ۹۸ در دانشگاه علم و صنعت با حضور بیش از ۵۰ شرکت معتبر برگزار شد. این نمایشگاه از نظر تعداد و تنوع آگهی‌های شغلی فرصت بسیار ویژه‌ای برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی فراهم کرد، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها، پس از یک روز برگزاری حضوری، به صورت آنلاین ادامه پیدا کرد. کارجویان بیش از ۱۲۰۰۰ رزومه برای بیش از ۱۰۰۰ فرصت شغلی ارسال کردند.

دومین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام

دومین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام

دومین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ از تمامی استان‌ها برگزار شد. این نمایشگاه را از نظر تعداد و گستره فرصت‌های شغلی بزرگ‌ترین نمایشگاه کار برگزار شده در کشور بوده است. در این رویداد بیشتر از ۱۰۰۰۰ رزومه برای چیزی فراتر از ۱۵۰۰ فرصت شغلی ارسال شد.

برگزاری پنجمین نمایشگاه کارآموزی و استخدام (آنلاین)

برگزاری پنجمین نمایشگاه کارآموزی و استخدام (آنلاین)

در شرایط امروز کشور به خاطر آمار بالای مهاجرت افراد متخصص و حقوق بالای مورد انتظار نیروی کار ماهر، مناسب‌ترین گزینه برای کسب‌وکارها، سرمایه‌گذاری روی نیروی انسانی با استعداد دانشگاه‌های برتر کشور است. نمایشگاه کار آنلاین محلی ویژه برای شروع این سرمایه‌گذاری است.

پلتفرم دانشکار به کمک تجربه برگزاری چهار دوره نمایشگاه کار بصورت آنلاین و حضوری و در کنار آن برخورداری از غنی‌ترین بانک رزومه دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان دانشگاه به واسطه تمرکز ویژه در این حوزه، قصد دارد پنجمین نمایشگاه کارآموزی و استخدام را بصورت آنلاین برگزار کند.

چرا نمایشگاه آنلاین کار؟

ارتباط حضوری با کارجویان و برقراری تعامل رو در رو با کافرمایان مزایای خاص خود را برای هر دو گروه دارد اما با توجه محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها بهترین راه حل برگزاری آنلاین نمایشگاه با همان کیفیت و امکانات ویژه خود است.

در این نمایشگاه همانند نمایشگاه حضوری سالن‌های مختلف وجود دارد که شرکت‌ها در آن برای خود غرفه ویژه‌ای دارند. آن‌ها می‌توانند در زمان‌های خاص در غرفه خود و به صورت آنلاین پذیرای کارجویان باشند و در مورد شرکت خود با آن‌ها گفتگو کنند. به علاوه امکان برگزاری وبینارهای ویژه با هدف معرفی برند کارفرمایی هم وجود دارد.

مصاحبه آنلاین با کارجویان در زمان نمایشگاه یکی دیگر از امکانات ویژه این دوره است. آگهی‌های شغلی این نمایشگاه بصورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی با بیش از ۱۰۰ هزار عضو از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان منتشر خواهد شد. امکان ثبت رایگان یک آگهی کارآموزی و ثبت نام رایگان در سالن کارآموزی نمایشگاه با شعار “هر شرکت یک کارآموز” از دیگر مزایای این نمایشگاه خواهد بود.

ثبت نام شرکت‌ها و کسب‌و‌کارها

برای ثبت‌نام در پنجمین نمایشگاه کارآموزی و استخدام که ویژه چهار استان تهران، البرز، یزد و اصفهان برگزار می‌شود، تا ۷ خردادماه ۱۴۰۰ فرصت دارید که به لینک زیر مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همکاری با نمایشگاه به صورت اسپانسری و بهره‌مندی از مزایای وِیژه برای حامیان نمایشگاه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹-۱۷ با شماره ۰۲۱۷۶۸۷۱۸۰۲ تماس بگیرید.

آیا این مقاله براتون مفید بود؟

امتیاز دهید

میانگین امتیاز ۴٫۵ / ۵٫ تعداد آرا ۸

امتیازی ثبت نشده

+3
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *