مجله مهارت آموزی دانشکار

تیپ شخصیتی ISFP

تحلیل تیپ شخصیتی ISFP و مشاغل مناسب آن‌ها

🕔 ۷ دقیقه تیپ شخصیتی ISFP (درونگرا، حسی، احساسی، ادراکی) بسیار مهربان، با ملاحظه و آرام هستند و نسبت به محیط اطراف خود بسیار حساس و آگاه هستند. در ادامه در مورد مواردی مثل ویژگی های آن‌ها، مشاغل مناسب و … صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب
معرفی رشته مهندسی مکانیک

معرفی رشته مهندسی مکانیک

🕔 ۹ دقیقه در مقاله ” معرفی رشته مهندسی مکانیک ” در مورد تعریف مهندسی مکانیک، مشاغل مختلف آن، مهارت های مورد نیاز بازار کار ، وظایف مهندسان مکانیک و درآمد آن صحبت خواهد شد.

ادامه مطلب
تحلیل تیپ شخصیتی ENTP

تحلیل تیپ شخصیتی ENTP و مشاغل مناسب آن‌ها

🕔 ۹ دقیقه تیپ شخصیتی ENTP( برون گرا، شهودی، منطقی، ادراکی) افرادی نوآور، خیال پرداز و مناظره گر توصیف می شوند. در این مقاله در مورد ویژگی‌های کلیدی، نقاط قوت و ضعف، رویکردهای شناختی، افراد معروف، روابط و مسیر شغلی این تیپ شخصیتی صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب
کارشناس منابع انسانی کیست ؟

کارشناس منابع انسانی کیست؟

🕔 ۱۵ دقیقه آیا فکر می کنید کارشناسان منابع انسانی تنها کارکنان سازمان ها را استخدام می کنند و هر ماه برای آنها حقوق و مزایا پرداخت می کنند؟ آیا فکر می کنید کار کارشناس منابع انسانی صرفا یک کار اداری است؟ اگر شما هم این تصورات را دارید با ما همراه باشید…

ادامه مطلب
مهارت های ارتباطی محیط کار

۱۰ روش موثر برای بهبود مهارت های ارتباطی در محیط کار

🕔 ۹ دقیقه در میان مجموعه مهارت های زندگی، می‌توان گفت مهارت های ارتباطی بیش از سایر مهارت ها مورد توجه قرار گرفته و معمولا در سازمان‌ها و محیط‌های کسب و کار هم، منابع قابل توجهی صرف آموزش دادن و یاد گرفتن مهارت های ارتباطی و دانش ارتباطات می‌شود.
وجود این مهارت ها در روابط بین فردی، کاری، تحصیلی و مکاتباتی بسیار ضروری است.

ادامه مطلب