خانه

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست و اینفلوئنسر کیست؟

🕔 ۷ دقیقه اینفلوئنسر مارکتینگ که به عنوان بازاریابی تأثیرگذار نیز شناخته می‌شود، نوعی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است که شامل نظرات و قرار دادن محصول از سوی اینفلوئنسرها، افراد و سازمان‌هایی است که ظاهراً سطح کارشناسی دانش یا تأثیر اجتماعی در حوزه خود دارند.

ادامه مطلب
تقویت اعتماد به نفس

۵ روش تقویت اعتماد به نفس

🕔 ۷ دقیقه فکر می‌کنید که اعتماد به نفس کافی برای حضور در جامعه را ندارید؟ حضور در جمع های مختلف و صحبت کردن با غریبه‌ها برایتان دشوار است؟ در این مقاله ما به شما کمک می کنیم تا نشانه های کمبود اعتماد به نفس را بشناسید و با تمرین روش‌های تقویت آن این مهارت را در خود بهبود ببخشید.

ادامه مطلب

مهارت های نرم چیست؟

🕔 ۱۲ دقیقه مهارت­‌های نرم که به آن مهارت‌های فردی یا غیرفنی نیز می‌گویند، ترکیبی از ویژگی‌های شخصیتی، رفتارها و نگرش‌های اجتماعی است که به افراد برای برقراری ارتباط، همکاری با یکدیگر، مدیریت و حل مسائل به آسانی کمک می‌کند.

ادامه مطلب
بازاريابى-محتوا

بازاريابى محتوا چيست؟

🕔 ۱۰ دقیقه محتوا “پادشاه” و بازاريابي محتوا “پادشاهی‌ست”. براى اينكه بدانيم بازاريابى محتوا چيست، در ابتدا بايد با معنا و مفهوم آن آشنا شويم و سپس سراغ بررسی كاربردها و نحوه استفاده از آن برويم.

ادامه مطلب
درآمد یک فریلنسر

فریلنسری چیست؟

🕔 ۱۱ دقیقه فریلسنری به معنای خوداشتغالی از جمله سبک‌های کاری نسبتا نوپا محسوب می‌شود که در سالیان اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

ادامه مطلب
جستوجوی کار

نحوه جستجوی کار به صورت کارآمد

🕔 ۶ دقیقه شاید به یاد بیارید که در سال‌های نه‌چندان دور افراد بعد از فارغ‌التحصیلی، همگی در روزنامه‌ها و شرکت‌های مختلف به دنبال کار بودند. حالا به خصوص در حین و بعد از زمان کرونا سایت‌های زیادی در زمینه کاریابی شروع به خدمت رسانی کردند. ما در این مقاله تمامی راه‌های جستجوی کار در این روزها را مورد بررسی قرار میدهیم.

ادامه مطلب
سوالات مصاحبه شغلی

همه چیز در مورد سوالات مصاحبه شغلی

🕔 ۷ دقیقه قطعا یکی از مهم‌ترین مراحل جذب و استخدام نیرو در هر سازمان یا شرکتی، مرحله مصاحبه شغلی است. کارآمد بودن سوالات مصاحبه شغلی یک امر بسیار مهم و حیاتیست. پس با ما باشید تا با متداول‌ترنی سوالات و پاسخ‌های آن آشنا شوید.

ادامه مطلب
رضایت شغلی

رضایت شغلی چیست و چه اهمیتی دارد؟

🕔 ۶ دقیقه جمله “کاری را بکن که دوست داری و کاری که دوست داری رو انجام بده” را شنیده بودید؟ این جمله دقیقاً چیزیست که ما در این مقاله به آن پرداخته‌ایم. رضایت شغلی چیست؟ و چه عواملی باعث ایجاد حس رضایت در ما به جهت شغلمان می‌شوند؟

ادامه مطلب