خانه

شغل پردرآمد

مشاغل پردرآمد در ایران

🕔 ۷ دقیقه امروزه داشتن شغل پردرآمد لازمه ای برای ایجاد رفاه و آسایش در زندگی است، به همین خاطر است که عموم افراد در تلاش اند تا با مشاغل پردرآمد آشنایی پیدا کرده و در آن حیطه ها فعالیت کنند؛ طبیعتاً ورود به هرکدام از این کارها نیازمند داشتن اطلاعات کافی است، پس بهتر است که از سنین پایین‌تر آغاز گردد تا فرد تجربه و مهارت کافی را به دست آورد.

ادامه مطلب
موفقیت شغلی | افراد موفق و باتجربه چه مهارت‌های را پیشنهاد می‌دهند؟

افراد موفق و باتجربه چه مهارت‌هایی را برای موفقیت شغلی پیشنهاد می‌دهند؟

🕔 ۴ دقیقه به نظر شما واقعا در ایران امکان پیدا کردن یک شغل خوب وجود ندارد؟ آیا فقط مدرک تحصیلی برای موفقیت شغلی کافی است؟ ما برای موفقیت به چه مهارت‌هایی نیاز داریم؟ چطور شغل مورد علاقه‌مان را پیدا کنیم؟ جادوی اینترنت و هوش مصنوعی چه تاثیری روی آینده شغل‌های مختلف خواهد گذاشت؟ شنیدن تجربه دیگران چقدر می‌تواند روی تصمیم‌گیری‌های ما تاثیر مثبت بگذارد؟

ادامه مطلب
نمایشگاه کار آنلاین

نمایشگاه کار آنلاین | فرصتی ویژه برای شرکت‌ها و سازمان‌ها

🕔 ۷ دقیقه نمایشگاه کار، رویدادی ویژه کارجویان و کارفرمایان است که می‌تواند محلی مناسب برای بر طرف کردن نیازهای هر دو گروه باشد.
استخدام سریع‌تر و آسان‌تر نیروی کار برای شرکت‌ها و فرصت‌های شغلی بیشتر و متنوع‌تر برای کارجو.

ادامه مطلب
استخدام دورکاری یک فرصت و در عین حال تهدیدی بزرگ برای کارجویان و کارفرمایان

استخدام به صورت دورکاری | راهنمای کار از راه دور

🕔 ۸ دقیقه دورکاری برای کارمندان و کارفرمایان می‌تواند یک فرصت و در عین حال یک تهدید بزرگ باشد.
از یک طرف کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان و از طرف دیگر بازدهی پایین و مشکلات شخصی و خانوادگی در صورت رعایت نکردن اصول پیش روی شما خواهد بود.

ادامه مطلب
آزکون هالند چیست

تست هالند چیست؟

🕔 ۶ دقیقه شخصیت انسان‌ها را مجموعه‌ای از رفتارهای نسبتا پایدار تشکیل می‌دهند. بنابراین این ویژگی یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در آینده شغلی ما خواهد بود.
پیدا کردن یک مسیر شغلی درست بدون شناخت از خود امکان پذیر نخواهد بود. آزمون هالند به عنوان یک راهنما می‌تواند شروعی مناسب برای سفر پر تلاطم شغلی ما در طول زندگی باشد.

ادامه مطلب
دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

🕔 ۱۳ دقیقه دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال امروزه برای اکثر کسب‌وکارها یک امر ضروری به حساب می‌آید. این روش بازاریابی در ایران و دنیا روز به روز در حال گسترش بود که ویروس کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن سرعت روی آوردن کسب و کارها به این موضوع را افزایش داد.
به همین دلیل یکی از پرتکرارترین آگهی‌های شغلی چند وقت اخیر مربوط به این حوزه تخصصی می‌شود. اگر به این مهارت علاقه‌مند شده‌اید و دیجیتال مارکتینگ دغدغه اصلی امروز شماست، پیشنهاد می‌کنم این مقاله را از دست ندهید.

ادامه مطلب
بوت کمپ چیست؟

بوت کمپ چیست؟

🕔 ۷ دقیقه فارغ‌التحصیلان دانشگاه برای ورود به بازار کار انتخاب‌های متفاوتی می‌توانند داشته باشند. یکی از بهترین روش‌ها شرکت در بوت کمپ است. بنابراین آشنایی با آن برای این دسته از افراد و البته کسانی که قصد تغییر شغل دارند بسیار مفید خواهد بود. در این مقاله سوالات متداول مربوط به این چنین رویدادها را پاسخ داده‌ایم.

ادامه مطلب
بایدها و نبایدهای کارآموزی

بایدها و نبایدهای کارآموزی

🕔 ۱۷ دقیقه کارآموزی می‌تواند فرصتی عالی برای به دست آوردن تجربه‌هایی هر چند کوتاه از دنیای واقعی و کمک به هدایت صحیح به سمت حرفه مورد علاقه‌تان باشد. کارآموزی یک تجربه یادگیری فوق‌العاده است، زیرا بین آموخته‌های شما در دانشگاه و آنچه در محیط‌های کاری در حال جریان است، ارتباط برقرار می‌کند. درست است که کارآموزی فواید بسیاری دارد ولی آیا میدانیم که بایدها و نبایدهای کارآموزی دقیقاً چیست؟ با تیم محتوای دانشکار همراه باشید تا به پاسخ این سؤال مهم برسید.

ادامه مطلب