دانشکار

دانشکار

منابع انسانی

تهران

متوسط - ۱۰ تا ۱۰۰ نفر

تیم دانشکار فعالیت خود را از سال 1396 با هدف ایجاد یک پل ارتباطی بین دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف آغاز کرده است. دانشجویان و فارغ‌التحصیلان با استفاده خدمات مختلف دانشکار از جمله فرصت‌های کارآموزی و استخدام، بوت‌کمپ‌های تخصصی، رویدادهای آموزشی و تست‌های شخصیت‌شناسی می‌توانند با فراگیری مهارت‌های موردنیاز، مسیر شغلی خود را یافته و وارد شرکت‌های مورد علاقه خود شوند. کسب و کارها نیاز با اعلام نیازمندی‌های شغلی خود، به رزومه افراد مستعد و متخصص دسترسی خواهند داشت.

معرفی دانشکار

ما تو دانشکار تایم‌های 15 درصدی داریم، یعنی چی؟ یعنی باید 15 درصد از تایمت رو به  توسعه و آموزش خودت اختصاص بدی، که جزو زمان کاریت حساب میشه با هم دنبال رشد و یادگیری هستیم، برای همین از چالش‌ها استقبال می‌کنیم و سعی می‌کنیم با هم پیشرفت کنیم. هم بیمه تامین اجتماعی و هم تکمیلی برای یچه هامون داریم. خوش گذرونی هم مثل کانتر، بورد گیم، فوتسال،‌ دورهمی فیلم دیدن و خلاصه این تفریحات هم که همیشه جوره. هدیه و کادو هم که براهه.

معرفی تیم دانشکار

علی رجبی

مدیرعامل

ما در دانشکار برای جذب افراد بیشتر از اینکه به رشته تحصیلی یا سابقه کار توجه کنیم، به ویژگی های شخصیتی و اینکه یک هم تیمی خوب به ما اضافه شود اهمیت می‌دهیم.

محمد مهدی مجاهد

مدیر تیم فنی

تیم برنامه نویسی ما یه جای خیلی عالی برای پیشرفت و تجربه چالش های جدیده، اگه به دنبال یادگیری هستی و میخوای با یه تیم جوون و صمیمی کار کنی، دانشکار یه پیشنهاد خوب برای توئه.

مایل به همکاری شغلی با دانشکار هستید؟

 فرصت های شغلی دانشکار

لوگو ساماندهی دانشکار-SAMANDEHIلوگو نماد اعتماد دانشکار-ENAMAD

دارای مجوز رسمی کاریابی الکترونیکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی

© 1400 تمام حقوق و محتویات این سایت متعلق به شرکت میزان بنیاندانشکارمی‌باشد.