این دوره با هدف ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال برگزار می‌شود. در صورتی که شما این دوره را با موفقیت به پایان برسانید به راحتی می‌توانید در بسیاری از شرکت‌ها استخدام شوید.

نظرات شرکت کنندگان بوت‌کمپ دانشکار

شرکت‌کنندگان دوره گذشته چه می‌گویند؟

امیرحسین حاجی علی بیگی

امیرحسین حاجی علی بیگی

کارشناسی هوافضا - دانشگاه صنعتی شریف

به‌نظر من باید تجربه‌ کنی. دوره‌های دیجیتال مارکتینگ اگر توسط استادهایی برگزار شود که فقط علم این حوزه را دارند، به‌اصطلاح خودمانی مفت گران است. پیشنهاد می‌کنم حتما در دوره‌هایی شرکت کنید که استادان آن دستی در کسب‌وکار دارند؛ مثل این بوت‌کمپ که هرکدام از استادها سوپراستار یک برند خاص محسوب می‌شدند. نکته ویژه‌ی این بوت‌کمپ برای من این بود که در دوره استراتژی بازاریابی دیجیتال و دوره بازاریابی محتوایی توانستم علاقه‌مندی دقیق خودم را شناسایی کنم و با‌ کمک مجموعه‌ی دانشکار به یکی از بهترین کسب‌وکارهای کشور ملحق شوم. به تو هم توصیه می‌کنم، فراموش نکن؛ باید تجربه کنی...

استخدام شده در شرکت یکتانت
یکتانت
حدیث سادات مسیبی

حدیث سادات مسیبی

کارشناسی مهندسی کامپیوتر - دانشگاه دماوند

اگه بخوام به یه نفر پیشنهاد بدم که دانشی نداره و دنبال کار هم می‌گرده، خب این بوت‌کمپ دانشکار رو معرفی می‌کنم که هم بیاد یه چیزی یاد بگیره هم بعدش بره سرکار و یه درامدی برای خودش داشته باشه. مزیت‌های دیگه که بوت‌کمپ دانشکار داره اینه که هم دوره آنلاینه و نیازی نیست حضوری شرکت کنی و خیالت از یادگیری راحت باشه، وهم اینکه تمرین‌ها، مسائل و پروژه‌هایی هم که ازت میخوان رو بررسی میکنن و ایرادتو میگن که این موضوع خیلی کمک کنندس تو یادگیری.

استخدام شده در شرکت آراد پرگاس پردیس
آراد پرگاس پردیس
مریم سادات فیض آبادی

مریم سادات فیض آبادی

کارشناسی آمار - دانشگاه شهید بهشتی

من مریم سادات فیض آبادی هستم و در دوره دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوای بوت‌کمپ دانشکار شرکت کردم. از انتخاب و اعتمادی که به مجموعه دانشکار کردم واقعا خوشحالم چون در این دوره با بهترین اساتید و به طور نسبتا کاملی مطالب بسیار مفیدی رو یاد گرفتم و پا به دنیای جذاب دیجیتال مارکتینگ گذاشتم و الان هم در این حوزه مشغول کار و یادگیری بیشتر هستم.

استخدام شده در شرکت سئو اینجا
سئو اینجا
علیرضا تیلکو

علیرضا تیلکو

دکتری مهندسی عمران - دانشگاه شاهرود

با توجه به اینکه در حال حاضر، تنها کسب و کارهای فضای آنلاین مشغول هستن و مابقی فضاهای آفلاین دچار رکودهای مقطعی بوده‌اند، وجود چنین بوتکمپ‌هایی که افراد علاقه‌مند به حوزه دیجیتال را به مسیر درست هدایت می‌کنند بسیار با ارزش هستند. از نکات مثبت و مهم دانشکار علاوه بر موضوع استخدام، وجود پشتیبانی قوی بوده و هست که به تمامی نظرات توجه کرده و تصمیمات مناسبی را می‌گیرند.

استخدام شده در شرکت بهینه کاوان کیفیت
بهینه کاوان کیفیت
محمد طالبتاش

محمد طالبتاش

کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیر

بوت‌کمپ دانشکار دو مزیت اصلی از نظر من داشت. یکی اساتید درجه یک و در کنارش پشتیبانی قوی. یکی هم تمرین‌های گروهی که باعث شد با کلی آدم درجه یک دیگه آشنا بشم. توی دیجیتال مارکتینگ روز به روز با ابزارای جدید با ویژگی‌های جدید مواجه می‌شی. اگه به خوبی مفاهیم پایه‌ای رو درک کنی، خیلی راحت می‌تونی به ابزارای جدید تسلط پیدا کنی. توی این دوره خیلی خوب مفاهیم مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ آموزش داده شد و من الان هیچ دغدغه‌ای توی این زمینه ندارم.

استخدام شده در شرکت دانشکار
دانشکار
نسرین کیماسی

نسرین کیماسی

کارشناسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی همدان

مزایای دوره ی بوت‌کمپ دانشکار داشتن یک تیم پشتیبانی قوی و منظم و همچنین تشکیل شده از اساتید حرفه‌ای و مسئولیت پذیره. مجموع این مزایا باعث روشن شدن مسیر پیش رو و تصمیمی مصمم برای انتخاب شغل آینده شما میشه.

استخدام شده در شرکت اسپاد
اسپاد
محمد جنگروی

محمد جنگروی

ارشد مهندسی عمران - دانشگاه تهران

در بوت‌کمپ دانشکار، مهم نیست چقدر دیجیتال مارکتینگ بلد باشید. برنامه کلاس‌ها و از همه مهم‌تر اساتید دوره طوری چیده شدند که تمام مطالب مورد نیاز برای وارد شدن به این عرصه رو بهتون یاد میدن. نه صرفا مباحث تئوری، بلکه کاملا عملی و همراه با تمارین و پروژه‌های واقعی. پس با خیال راحت از جلسه اول بشینید پشت فرمون دیجیتال مارکتینگ و مطمئن باشید به شرط داشتن انگیزه و البته تلاش! ، بوت‌کمپ دانشکار بعد از جلسه آخر از شما یک راننده کار بلد میسازه

استخدام شده در شرکت یکتانت
یکتانت
محمد امیدی

محمد امیدی

کارشناسی مهندسی کامپیوتر - دانشگاه تهران غرب

به نظرم دیجیتال مارکتینگ به جز جدایی نا پذیر کسب و کار تبدیل خواهد شد، به طوری که برای رشد کسب و کارتون حتما به یک فرد متخصص در این زمینه نیاز خواهید داشت. مثلا مدیریت کمیپن‌هاتون که جز مهمی از کسب و کار است. در کل باید بگم اگه به دنبال کسب و کاری پرسود هستید حتما به دیجیتال مارکتر نیاز خواهید داشت، پس اگر می‌خواید شروع کنید و واقعا در آینده یه دیجیتال مارکتر موفقی باشید، بهتون دوره دیجیتال مارکتینگ مجموعه دانشکار رو پیشنهاد میدم که حتما شرکت کنید 😉

ملیحه احمدی

ملیحه احمدی

کارشناسی مهندسی نساجی دانشگاه امیرکبیر

همون طور که میدونید دیجیتال مارکیتینگ حوزه های مختلفی رو در دل خودش داره. اما توی این بوتمکپ، هر کدوم از این بخش ها رو به طور جداگانه یاد میگیرید و علاقه ی خودتون به هر بخش رو میسنجید و در نهایت بهترین گزینه رو برای خودتون انتخاب می‌کنید. بنابراین با هر سطح علمی از دیجیتال مارکتینگ میتونید در این بوت‌کمپ شرکت کنید و اطلاعات خودتون با استفاده از اساتید خبره و البته در کنار مطالعات خودتون در این زمینه افزایش بدید.

استخدام در شرکت کیمیا نگین تیراژه
کیمیا نگین تیراژه
زهرا اعتمادیه

زهرا اعتمادیه

ارشد مهندسی هسته‌ای - دانشگاه علوم تحقیقات

دوره دیجیتال مارکتینگ دانشکار شامل ۱۷۰ ساعت آموزش سرفصل‌هایی مانند استراتژی، بازاریابی محتوا، سئو، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و ... با بهترین اساتید هست که با تمرین های کاربردی، موارد را به صورت عملی یاد می‌گیرید. از دیگر مزایای این دوره میشه به معرفی افراد به شرکت های مرتبط جهت استخدام که کار اصلی دانشکار هست و پاسخگویی سریع و کامل پشتیبانان مجموعه اشاره کرد. اگر به دنبال یادگیری و استخدام هستید، پیشنهاد می‌کنم دوره‌ی دیجیتال مارکتینگ مجموعه دانشکار رو از دست ندید.

استخدام شده در شرکت بامداد
بامداد
صدیقه نوحی

صدیقه نوحی

کارشناسی ارشد MBA_ دانشگاه خوارزمی

دیجیتال مارکتینگ تو هر حوزه‌ی بیزینسی که باشید حتما لازم میشه، پس مهارت و علمیه که بالاخره باید آموزش ببینید، تو این بوت‌کمپ طبق یه برنامه منسجم و منظم به ترتیب مهارت‌های لازم آموزش داده‌ می‌شود. تمارین گروهی حین دوره در نظر گرفته میشه که تاثیر فوق العاده ای برفهم و یادگیری و کاربلد‌شدن داره، از همه مهمتر اساتید حرفه‌ای وجود داره که بعد از بوت‌کمپ هم بی‌ادعا پاسخ سوالات رو می‌دهند.

استخدام در شرکت رازی برند آپ
رازی برند آپ
زینب اصغرپور

زینب اصغرپور

دکتری مهندسی شیمی - دانشگاه الزهرا

امروزه اکثر افراد علاقه دارند که کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنند ولی بسیار مهمه که افراد زیرساخت دیجیتال مارکتینگ رو بشناسند و با الفبای آن آشنا بشن تا بتوانند مسیر درستی انتخاب کنند. بوت‌کمپ دیجیتال مارکتیک دانشکار بستر مناسبی را برای این منظور در نظر گرفته و دارای پشتیبانی و همراهی بسیار قوی است.

فرناز مسلمی

فرناز مسلمی

لیسانس مهندسی شیمی-دانشگاه تهران مرکز

این بوت‌کمپ می‌تونه برای کسانی که دانشی از دیجیتال مارکتینگ ندارن مناسب باشه و چون بعدش استخدام هم داره یک مزیت خوب برای این بوت‌کمپ حساب میشه. کلاس ها به صورت پروژه ای پیش میره و این باعث میشه علاوه بر اینکه مطالب رو بهتر یاد بگیری از دانش بقیه هم استفاده کنی.

با توجه به آنلاین شدن بسیاری از فرآیندها، امروزه تبلیغات دیجیتال جایگاه بسیار مهمی در فروش و بازاریابی شرکت‌ها پیدا کرده است و آن‌ها برای توسعه کسب و کار خود، نیازمند داشتن ابزارهای مختلف دیجیتال مانند وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و... هستند، به طوریکه طبق آمار امروزه دیجیتال مارکتینگ در بین 10 شغل پرتقاضا از سوی کارفرمایان قرار گرفته است. بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ دانشکار در تلاش است با ارائه جدید‌ترین و کاربردی‌ترین مهارت‌های این حوزه، افراد علاقه‌مند را برای جذب در شرکت‌ها آماده نماید.

برخی شرکت‌های استخدام کننده

حامیان بوت‌کمپ

فرایند بوت‌کمپ

جزئیات فرایند بوت‌کمپ و سرفصل کارگاه‌ها

ثبت‌نام و ارزیابی اولیه

تمامی افراد علاقه‌مند به حوزه دیجیتال مارکتینگ از تمامی رشته‌ها و تمامی استان‌ها که با این حوزه آشنایی اولیه داشته باشند می‌توانند برای ثبت‌نام در دوره، رزومه خود را در سایت دانشکار ساخته و ارسال نمایند.

منظور از رزومه لزوما داشتن سابقه کاری نیست بلکه اطلاعات تماس، اطلاعات تحصیلی، پروژه‌ها و تجربه‌های شما نیز جزء رزومه شما محسوب می‌شود.

پس از ارسال رزومه، افراد در یک آزمون تعیین سطح آنلاین در حوزه دیجیتال مارکتینگ شرکت می‌کنند تا سطح آشنایی و توانمندی آن‌ها مشخص شود و با توجه به آن برخی از افراد در اولویت ثبت‌نام قرار می‌گیرند.

معرفی اساتید

 سهیل اعرابی
سهیل اعرابی
‌مدیر سابق پروژه دیجیتال رنو در فرانسه
استراتژی بازاریابی دیجیتال
درباره استاد
 • بیش از یک دهه در دنیای هنر و تئاتر، در فضای خلاقانه‌ی مواجه با مخاطب و محتوا و تبلیغات زندگی کردم.
 • در سال های اخیر تمرکزم در حوزه استراتژی های بازاریابی و رسانه دیجیتال در حوزه کسب وکار است. رویکرد من بهره گیری از تفکر خلاق و فرآیند رشد و بهینه سازی در این فرآیند بوده است. خوشبختانه به سبب همکاری با متخصصان و مجموعه های موفقی مثل "علی بابا"، "رنو ایران" فراز و نشیب های زیادی رو در این مسیر تجربه کردیم و دستاوردهای ارزنده ای بدست آوردیم.
 • در دو سال اخیر در ادامه‌ی این مسیر، به عنوان مدیر محصول تیم بهینه سازی گروه رنو در کشور فرانسه مشغول و متمرکز بر رشد کیفیت سفر مشتری در دنیای دیجیتال بودم.
بازگشت
علیرضا کاظم‌زاده
علیرضا کاظم‌زاده
مارکام منیجر در تیمچه | Marcom Manager
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
درباره استاد
 • علیرضا کاظم‌زاده، تحصیلاتش را در کارشناسی شریف گذرانده و هم‌اکنون ارشد MBA گرایش بازاریابی دانشگاه تهران است.
 • او در کارنامه خود، مدیر روابط عمومی و شبکه‌های اجتماعی لندو و تیمچه، مدیر سوشال مدیا الوپیک، کارشناس مارکتینگ آژانس وی کلیک، مشاور برند عطر پلو، تریسا و ولرا در ایران را دارد و هم‌اکنون مدیر مارکام (ارتباطات بازاریابی) تیمچه و مشاور تبلیغاتی برند آرشه جام‌جم است.
بازگشت
هاتف تالویی
هاتف تالویی
موسس HDMarketing
گوگل ادز
درباره استاد
 • مدیر و موسس مجموعه دیجیتال مارکتینگ HDM
 • مشاور و مجری کمپین های مختلف از جمله ازکی، ایران هاست
 • پرسلاین، آکادمی دیجیتال مارکتینگ، لورال، گارنیه و بیک
 • تالویی فعالیت‌ تخصصی خود را بیشتر در حوزه دیجیتال مارکتینگ از جمله گوگل ادز، شبکه‌های اجتماعی و اجرای کمپین‌های تبلغاتی ادامه داده و در این زمینه با شرکت‌های زیادی همکاری کرده است. وی در کسوت مشاوره دیجیتال مارکتینگ در بیش از ده‌ها کمپین تبلغاتی و کمپین ADWORDS فعالیت داشته است.
بازگشت
مسعود انصاری
مسعود انصاری
مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ
گیمیفیکیشن
درباره استاد
من مسعود انصاری هستم متخصص بازاریابی داده محور با سابقه 12 سال فعالیت در فضای کسب و کارهای آنلاین، بیش از 4000 ساعت تدریس دروس کاربردهای علوم داده در بازاریابی دیجیتال، اکسل کاربردی در بازاریابی دیجیتال، استراتژی بازاریابی دیجیتال، طراحی کمپین، تدوین مارکتینگ پلن، روشهای قیمت گذاری و تخفیف و همینطور خدمات مشاوره به بیش از 15 شرکت در زمینه دیجیتال مارکتینگ
بازگشت
علی حاجی میر
علی حاجی میر
متخصص سئو علی بابا
سئو
درباره استاد
 • تقریبا 4 سال میشه که در فضای بازاریابی دیجیتال و سئو در حال یادگیری و فعالیت هستم.
 • تمرکز اصلی من بازاریابی در موتور جستجو (SEO/SEM) بوده و افتخار همکاری و خلق ارزش با کسب و کارهای مختلف مثل انتشارات بین المللی گاج و استارتاپ بین المللی Canva رو داشتم.
 • 2 سال اخیر هم عضو تیم بازاریابی علی بابا بودم و نتایج بی نظیری از سئو در مقیاس بالا ، رشد و نگهداشت رتبه و ترافیک با کیفیت در کلمات فوق رقابتی در صنعت گردشگری رو رقم زدیم.
 • با نگاه داده محور و استراتژیک به فرایندهای سئو نگاه میکنم و با ایجاد فرایندهای مقیاس پذیر و تاثیرگذار در توانمندسازی تیم و رشد پایدار در موتور جستجو خلق ارزش میکنم.
بازگشت
محمد تحصیلی
محمد تحصیلی
مدیر مارکتینگ اسنپ فینتک
مدیریت کمپین‌های دیجیتال
درباره استاد
 • امروزه دنیای دیجیتال بیش از هر زمان دیگه ای در حال گسترش قلمرو خودش هست، همینطور در هر شرکتی مارکتینگ یکی از بخش های مهم شرکت محسوب میشه و با توجه به رشد فضای دیجیتال، یکی از مهم ترین بخش های مارکتینگ شرکت های امروزی، دیجیتال مارکتینگ هست.
 • من در این دوره سعی دارم با توجه به تجربیاتی که در شرکت های پیشرو و بزرگی در صنعت دیجیتال کشور داشتم، شما رو با کمپین های دیجیتال و نحوه مدیریت آن ها تا رسیدن به نتیجه مطلوب آشنا کنم.
بازگشت
شهاب شهوازیان
شهاب شهوازیان
راهبر ارشد بازاریابی اتاقک
مدیریت کمپین‌های دیجیتال
درباره استاد
 • محمد شهاب شهوازیان، حوزه تخصصی من بازاریابی و بیزنس دیزاین است.
 • سابقه تدریس در دانشگاه، مدیر بازاریابی در چند استارت‌آپ، مدیرعاملی شرکت سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر ، هم‌بنیانگذاری دو استارت‌آپ و منتورینگ در کسب‌کارهای مختلف را تا کنون داشته‌ام.
بازگشت
مونا دژبان
مونا دژبان
مدیر محتوا، بنیان‌گذار گروه واژه‌بان
تولید محتوا
درباره استاد
 • من مونا دژبان هستم، فریفته تاثیرگذاری بر ذهن و تصمیم‌گیری مخاطب
 • سازوکار محتوا و توان اعجازبرانگیز آن در تاثیرگذاری را می‌شناسم و از این توان برای سمت
 • و سو دادن به قضاوت‌ها و تصمیم‌گیری‌های مخاطب استفاده می‌کنم.
 • آنچه در ضمیر ناخودآگاه مخاطب باقی می‌ماند، آوا، تصویر و کلام هوشمندانه است، من در پی تثبیت کلام بر ناخودآگاه مخاطب هستم.
بازگشت
علیرضا اکرمی
علیرضا اکرمی
مدیر مارکتینگ آسان بار
استراتژی بازاریابی دیجیتال
درباره استاد
 • ۱۴ سال تجربه کار، با شاگردی در فروشگاه کامپیوتری کار خودم رو شروع کردم تا مدیر ارشد اجرایی در استارتاپ شدم.
 • من همیشه به دنبال تحول و توسعه در جهت رشد سازمان هستم.
 • ۸ سال پیش در سمت مدیر IT سازمان، دغدغه این برای من ایجاد شد که چطور واحد IT میتونه به درآمدزایی مستقیم یک سازمان کمک کنه و به راه حل بازاریابی دیجیتال رسیدم و شروع به تخصص در آن حوزه کردم…
 • علاقه من روز به روز به حوزه بازاریابی دیجیتال، کسب و کار آنلاین، توسعه کسب و کار و مدیریت بیشتر شد، تا اینکه از اجرا تا مشاوره برای کسب و کارها رو تجربه کردم.
 • من بهترین و نخستین در کار خودم نیستم اما همیشه بدون توقف برای اهداف خودم که ساختن هست تلاش می‌کنم…
 • من معتقدم تخریب آسان و ساختن سخت است.
بازگشت
محمدهادی رحمانی
محمدهادی رحمانی
سوپروایزر ECRM در دیجی‌کالا
پرفورمنس و مارکتینگ اتومیشن
درباره استاد
 • سوپروایزر ECRM در دی‌جی‌کالا
 • پروداکت منیجر در پینکت
 • هم بنیان گذار و پروداکت منیجر در محیطو
 • دیجیتال مارکتر در اسکورایز
بازگشت
علی رجبی
علی رجبی
مدیرعامل دانشکار
مهارت‌های نرم
درباره استاد
 • کارشناسی مکانیک خوندم و ارشد کارآفرینی
 • دغدغه دانشکار از ابتدا کمک به خودشناسی بچه ها و قدم گذاشتن در رشد ناشی از این خودشناسی بوده.
 • قراره تو این چند ساعتی که باهم میخوایم یاد بگیریم راجع به اهمیت خودشناسی و تاثیرش در سایر مهارت های نرم صحبت کنیم.
بازگشت
تقی مولوی
تقی مولوی
همبنیانگذار آژانس دیجیتال مارکتینگ اینتن
سئو
درباره استاد
 • مشاور سئوی بسیاری از سایت‌های خبری مطرح نظیر فارس، افکار نیوز ، تسنیم نیوز و ... و بسیاری از برندهای مطرح همچون استیل البرز هستم.
 • حدودا 12 سال است که در حوزه seoدر حال فعالیت هستم.
بازگشت
حسین سیف
حسین سیف
مدیر کمپین‌های تبلیغاتی
ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
درباره استاد
 • حسین سیف در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی و MBA در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده و تا امروز حدود 20 میلیارد تومان بودجه‌ی تبلیغاتی را در بستر وب و اپلیکیشن‌های فارسی برای برندهای بزرگ کشور مدیریت کرده است.
 • عاشق یادگیری ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و تحلیل داده‌های کمپین‌هاست و یک شاگرد همیشگی است!
بازگشت
محمدعلی خادم‌الفقرا
محمدعلی خادم‌الفقرا
کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ پادرو
مقدمه و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
درباره استاد
 • من محمدعلی خادم الفقرا هستم، یه دانشجوی همیشگی دیجیتال مارکتینگ که عاشق حساب کتابه.
 • من فکر می‌کنم برای هر قدم تو دنیای دیجیتال مارکتینگ باید نقشه داشته باشید و بدونید قدم بعدی چیه و چه زمانی و چجوری باید بردارید.
 • چیزی که امروز خیلی توی برخورد با بچه‌هایی که تازه وارد این حوزه شدن، مشاهده میشه، عدم دید صحیح از این حوزه‌اس.
 • من محمدعلی خادم الفقرا، با افتخار، قراره توی این بوت‌کمپ، صادقانه، دیدی واقع‌گرایانه از دنیای دیجیتال مارکتینگ بهتون ارائه بدم.
بازگشت
علی آقایی
علی آقایی
مدیر دیجیتال مارکتینگ اتاقک
مدیریت کمپین‌های دیجیتال
درباره استاد
 • علي آقائی كارشناسی ارشد مهندسی نساجی و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار – گرایش بازاريابی دانشگاه تهران
 • كار خودم رو به عنوان كارشناس بازرگانی خارجی و بازاريابی B2B و آفلاين از سال 90 در شركت فرش زمرد مشهد آغاز كردم. در ادامه به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ و توسعه کسب وکار در هلدینگ صبا ایده و مجموعه فیلیمو و همچنین مدیر دیجیتال مارکتینگ با شرکت های کیلید و تیمآپ همکاری داشتم و هم اکنون مدیر دیجیتال مارکتینگ در شرکت اتاقک هستم.
بازگشت

سوالات متداول

photo

مزایای این بوت‌کمپ

بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینک
آموزش 220 ساعته کاربردی‌ترین مهارت‌های مورد نیاز بازار کار
بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینک
دریافت مدرک معتبر پایان دوره
بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینک
پشتیبانی یک ماهه پس از اتمام دوره
بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینک
معرفی افراد موفق دوره برای استخدام در شرکت‌های معتبر
بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینک
اهدای جوایز نقدی به سه نفر برتر (به ارزش 60 میلیون ریال)
بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینک
شبکه‌سازی با اساتید برجسته و سایر دانشجویان
بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینک
همراه با حمایت مالی ستاد اقتصاد دیجیتال
بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینک
دریافت هاست وردپرسی ، قالب و افزونه رایگان برای انجام پروژه‌ها
بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینک
اهدای اکانت گروهی گوگل ادز و اعتبار رایگان در پلتفرم‌های تبلیغات کلیکی یکتانت و تپسل
مشاوره تخصصی رایگان
برای کسب اطلاعات تکمیلی و امکان مشاوره تخصصی با کارشناسان
آکادمی دانشکار فرم زیر را تکمیل کنید.
Consult